Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Magnetyczna pętla indukcyjna

Pętla indukcyjna (ze wzmocnieniem dźwięku) pozwala osobie słabosłyszącej słyszeć wzmocniony dźwięk bezpośrednio przez aparat słuchowy, jeśli jest on wyposażony w przełącznik „T”.

Pętlę można zainstalować w domu, na przykład na telewizorze, a także w miejscach publicznych (stanowiska obsługi, recepcje…).
U nas znajdą Państwo wybór pętli indukcyjnych do wszelkich zastosowań: telefon, telewizor, punkty przyjmowania interesantów, nagłośnienie sal…

Aktywne filtry

Magnetyczne pętle indukcyjne w Audilo

Magnetyczne pętle indukcyjne pozwalają osobom niedosłyszącym, użytkownikom aparatów słuchowych słyszeć dźwięki emitowane bezpośrednio do aparatu słuchowego z położeniem T.

Dzięki kołowej lince o różnej długości pętla magnetyczna umożliwia wytwarzanie pola magnetycznego pozwalającego przesyłać wszystkie emitowane dźwięki do aparatów słuchowych.

Wystarczy podłączyć źródło dźwięku (telewizor, radioodbiornik lub inne) do pętli magnetycznej, umieścić przewód w pomieszczeniu, przełączyć aparat słuchowy w położenie T i to wszystko! Program telewizyjny stanie się wyraźnie słyszalny.

Przenośne pętle magnetyczne (lub na kontuar) wysyłają dźwięk za pomocą fal magnetycznych w zasięgu od 1 do 2 metrów i są idealne na kontuary, ponieważ zapewniają poufność.

Obecnie przepisy prawa zobowiązują właścicieli lokali do wyposażania ich w pętle magnetyczne (ustawa o zapewnianiu dostępności). Można je znaleźć w wielu miejscach publicznych, takich jak kina, urzędy, sale widowiskowe i koncertowe.

W Audilo można znaleźć również pętle przenośne do użytku z zestawami głośnomówiącymi (słynne zaczepy magnetyczne), z których można korzystać ze smartfonami, odtwarzaczami MP3 itp.