Muffy Baby : Słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt

124,08 zł
Brutto
Dostępny produkt z innymi opcjami
Kolor

Darmowa dostawa od 175zł

100% bezpieczna płatność

30 dni na
zmianę decyzji

Alpine Muffy Baby: Słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt

Funkcje :

Dzieci mają wrażliwe uszy – to fakt. W pierwszych latach życia dzieci wykorzystują słuch do nauki mówienia i rozumienia otoczenia. Jest to zmysł, który rozwija się dopiero po urodzeniu.
Dlatego tak ważne jest, by chronić słuch niemowląt w wieku od 0 do 12 miesięcy. W przypadku, gdy dźwięk może być zbyt głośny, lepiej jest użyć odpowiednich słuchawek przeciwhałasowych, aby chronić wciąż wrażliwe uszy niemowląt. Dzieci odbierają więcej hałasu niż my i są bardziej wrażliwe na pewne dźwięki. Dźwięki te mogą trwale osłabić ich zdolność słyszenia. Aby odpowiednio je chronić, polecamy nowe słuchawki przeciwhałasowe Alpine dla niemowląt, Muffy Baby.

Muffy Baby to bardzo wygodny zestaw słuchawkowy jest odpowiedni dla niemowląt i małych dzieci od 1 roku życia, który redukuje dźwięk o 25 decybeli.. Składają się z dwóch białych, lekkich nauszników i miękkiej, elastycznej opaski na głowę, którą można łatwo regulować za pomocą rzepów. To właśnie ten drugi element sprawia, że Muffy Baby to idealne słuchawki przeciwhałasowe dla niemowląt. Od narodzin do około 2. roku życia czaszka niemowlęcia jest nadal miękka. Dlatego aby uniknąć jakichkolwiek deformacji, zaleca się stosowanie dostosowanego materiału, ponieważ zwykłe słuchawki wywierałyby nacisk. Jako bonus, do Muffy Baby dołączona jest torebka do przechowywania i transportu, którą można zabrać wszędzie.

Charakterystyki :

  • Redukcja hałasu wynosząca 25 decybeli
  • Masa 255 g
  • Przystosowane dla dzieci od 1 roku
  • Zdejmowana opaska

Sposób użycia :

Muffy Baby mogą być używane w bardzo hałaśliwych miejscach: na kolacjach i przyjęciach z przyjaciółmi, koncertach i innych imprezach muzycznych, filmach i pokazach, fajerwerkach i spacerach po mieście, uroczystościach i weselach. Te słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy przymocować nauszniki do opaski, założyć zestaw na głowę dziecka i wyregulować go za pomocą rzepów. Po wyjściu z obszaru ryzyka wystarczy zdjąć słuchawki i zwinąć opaskę, tak aby zmieściła się w woreczku do przechowywania.

Co Państwo otrzymają ?

  • 2 nauszniki w kolorze białym
  • 1 opaski
  • 1 worek do przechowywania
Poziom tłumienia Mocne (25–30 dB)
Typ Dziecko
Kategoria Ochronniki słuchu
Marka Alpine
Typ słuchawek Pasywne
Masa słuchawek 255 g
Gwarancja Gwarancja zgodności

Możesz lubić...