Mack's FlightGuard

Zatyczki do uszu do samolotu Mack's FlightGuard

57,71 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie
  • Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS) Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS)
  • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
  • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

FlightGuard od Mack's specjalne zatyczki do uszu do lotów samolotem

Flightguard marki Mack's to zatyczki do uszu, które zmniejszają ciśnienie atmosferyczne podczas podróży samolotem i jednocześnie redukują hałas wokół.

Te zatyczki do uszu zapewniają podróżującym lepsze wrażenia podczas lotu i większy komfort! Opracowane przez specjalistów w dziedzinie ochrony słuchu – skuteczność zatyczek została potwierdzona w niezależnych ocenach i szeroko zakrojonych badaniach konsumenckich.

Funkcje :

Zmniejszają dyskomfort związany z ciśnieniem w uszach podczas lotu samolotem.
Unikalna konstrukcja PR3 z filtrem ceramicznym została przetestowana laboratoryjnie w celu zmniejszenia ciśnienia powietrza.

Sposób użycia :

W naszych czasach doświadczenie podróży samolotem bywa uciążliwe. Samoloty często są hałaśliwe i zatłoczone. Podróżowanie samolotem jest nie tylko stresujące, ale również może być bolesne!

Dla wielu osób latanie może oznaczać dyskomfort słuchowy spowodowany zmianami ciśnienia powietrza.Podczas gdy u innych sam hałas samolotu powoduje bóle głowy. W niektórych przypadkach hałas silnika i kabiny może prowadzić nawet do ubytku słuchu.

Konstrukcja FlightSmart PR3 firmy Mack zapewnia zarówno zmniejszenie ciśnienia powietrza podczas lotu, jak i redukcję hałasu, aby skutecznie sprostać obu tym potrzebom. Redukuje hałas, aby pomóc w zrelaksowaniu się podczas podróży i zmniejsza wrażliwość na zmiany ciśnienia.

W przypadku codziennego użytkowania zatyczki należy wymieniać co 2–4 tygodnie.
Najlepiej przechowywać je w ich oryginalnym pudełku.

Charakterystyki :

  • Skuteczność zbadana w laboratorium i w rzeczywistych warunkach lotu przez częstych użytkowników.
  • Konstrukcja trzpienia i bardzo miękkie wypustki zapewniają najwyższy komfort i łatwość użytkowania: Dzięki zastosowaniu dwóch różnych ekskluzywnych rodzajów silikonu zatyczki Flightguard od Mack's są wyposażone w półsztywny trzonek i miękkie, wodoodporne pierścienie zapewniające łatwe wkładanie do ucha i wyjątkowy komfort. Przezroczysty trzpień pozwala na dyskretne użytkowanie.
  • W zestawie etui do transportu
  • Wysoka redukcja hałasu (NRR): 26 decybeli

Co Państwo otrzymają ?

  • 1 parę zatyczek Mack's FlightGuard
  • 1 pudełko transportowe
 
Macks
REFB-1492
Opis
Poziom tłumienia
Mocne (25–30 dB)
Typ
Dorosły
Materiał
Silikon
Kategoria
Stopery do uszu
Zastosowanie
Samolot
Zastosowanie stoperów
Do wielokrotnego użytku
Gwarancja
Gwarancja zgodności
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także