Piles Auditives Audilo Premium 675 Lot de 10 Plaquettes (Total de 60 ou 120 piles)

Baterie do aparatów słuchowych Audilo Premium 675 (PR44) — zestaw 10 plakietek (łącznie 60 baterii)

63,00 zł
Brutto
  • Bezpieczna Płatność kartą bankową Bezpieczna Płatność kartą bankową
  • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
  • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Audilo Premium — baterie 675 do aparatów słuchowych, z niebieskim języczkiem, w technologii cynkowo-powietrznej

Audilo uruchamia produkcję baterii do aparatów słuchowych, rozpoczynając od baterii Premium w rozmiarze 675 do wszystkich aparatów słuchowych. Baterie te są większe — są wysokie i szerokie — oraz kompatybilne z aparatami słuchowymi. Mogą zasilać dowolny aparat słuchowy wymagający baterii o rozmiarze 675. 
Kod kolorowy niebieski odpowiada rozmiarowi baterii 675.

Funkcje :

Baterie 675 zawierają więcej cynku, a ich wielkość i udoskonalona forma umożliwiają dostarczanie zwiększonej mocy. Są one zatem przystosowane do nowych aparatów słuchowych wyposażonych w najnowsze rozwiązania techniczne. Obecnie aparaty słuchowe są podłączane do wszystkich urządzeń, na przykład do smartfonów lub telewizorów przez łącze Bluetooth. Jest to wielki pożeracz energii.

Dostarczane ilości wynoszą 60 lub 120 sztuk baterii do aparatów słuchowych w przypadku wyboru odpowiednio klasycznych plakietek po 6 baterii lub plakietek podwójnych po 12 baterii. Aparatów słuchowych można zatem używać przez bardzo długi czas, ponieważ każda bateria 675 działa przez 5 do 6 dni w zależności od sposobu użytkowania, ustawień aparatu słuchowego i warunków zewnętrznych.

Plakietka jest ergonomiczna i prosta w obsłudze, ponieważ jest wyższej jakości (w szczególności plakietka i kółko). Ponadto jakość języczka do wyciągania baterii nie pogarsza się podczas używania, a kółko jest przyjemne w użyciu podczas wyciągania kolejnych baterii.

Sposób użycia :

W momencie wkładania baterii sprawdzać przestrzeganie układu biegunów baterii do aparatu słuchowego (biegun ujemny znajduje się u góry baterii, a biegun dodatni to część z języczkiem).

Aby prawidłowo włożyć baterię, należy sięgnąć do instrukcji aparatu słuchowego.

Nasza bardzo przydatna porada: po usunięciu języczka aparatu słuchowego pozostawić baterię na co najmniej 1 minutę ze swobodnym dostępem powietrza.

Ten czas oczekiwania jest ważny, ponieważ pozwala na całkowite napełnienie baterii tlenem oraz jej skuteczną i pełną aktywację (technologia cynkowo-powietrzna).

Nasze zasady bezpieczeństwa: Baterii nie wolno wyrzucać, połykać, pozostawiać w zasięgu dzieci ani nie pozostawiać w kontakcie z innymi bateriami.

Opakowanie nadaje się do recyklingu, ale baterie do aparatów słuchowych należy wyrzucać do specjalnych pojemników na baterie, a nie do zwykłych koszy na śmieci.

Charakterystyki :

  • Nie zawierają nawet śladowych ilości rtęci
  • Baterie zgodne z przepisami WE
  • Baterie produkowane w fabryce w Anglii
  • Dostępne w dwóch rodzajach opakowań: plakietki po 6 lub 12 baterii

Co Państwo otrzymają ?

  • 10 plakietek baterii Audilo do aparatów słuchowych
    • Łącznie 60 sztuk baterii
 
Audilo
REFB-1586
Nowy produkt
Opis
Opakowanie
10 szt. w zestawie
Typ baterii
Typ 675 (niebieski)
Kategoria
Baterie do aparatów słuchowych klasyczne
Marka
Audilo
Napięcie
1,4 / 1,45 V
Pojemność
640 mAh
Średnica
11,6 mm
Wysokość
5,4 mm
Typ aparatu
Wewnętrzne lub zauszne
Gwarancja
Gwarancja zgodności
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także