Komfort słyszenia

Seniorom lub osobom z ubytkiem słuchu Audilo proponuje mnogość akcesoriów poprawiających lub wzmacniających słuch na co dzień.
Wzmacniacze słuchu dają dodatkowy komfort słyszenia na co dzień.
Słuchawki bezprzewodowe do telewizora, marki Sennheiser, Geemarc i Amplicomms, a także produkty takie jak: dzwonek do drzwi ze wzmocnieniem (+95dB), wibrujące budziki ze wzmocnieniem, wibrujący alarm przeciwpożarowy dla seniorów i pętle indukcyjne dla osób słabosłyszących.

Aktywne filtry

Łatwość i komfort słuchania :

Niektóre osoby z osłabionym słuchem nie zawsze potrzebują aparatów słuchowych, ale produktów, które mogą im pomóc w poprawie słuchu na co dzień.

Ponieważ Audilo jest specjalistą w dziedzinie słuchu, obowiązkiem naszego zespołu jest odpowiedź na różne oczekiwania naszych klientów.
Dlatego proponujemy szeroki asortyment produktów wspomagających słuch (patrz różne produktu poniżej).

Urządzenia wspomagające słuch :

Oferujemy do sprzedaży różne urządzenia wspomagające słuch dostosowane do zapotrzebowania naszych klientów.
W związku z tym można tu znaleźć renomowane marki urządzeń wspomagających słuch, takie jak Tinteo, Phonak, Conversor i Sarabec.

Szeroki wybór produktów, który spełni różne oczekiwania naszych klientów.

Dlaczego urządzenie wspomagające słuch ?

Celem urządzeń wspomagających słuch jest eliminowanie wszystkich niepożądanych hałasów z otoczenia, aby umożliwić skoncentrowanie słuchu na rozmówcy.

Ponadto niektóre urządzenia wspomagające słuch mogą być przystosowane dla osób korzystających z protez słuchowych lub implantów ślimakowych, które posiadają położenie T.

Przypominamy jednak, że urządzenia wspomagające słuch nie są urządzeniami medycznymi i że mogą być używane przez wszystkie osoby odczuwające potrzebę poprawy słuchu.

Korzystanie z urządzenia wspomagającego słuch :

Jest to urządzenie łatwe w obsłudze, lekkie i przenośne. Można je zabierać ze sobą wszędzie. Większość urządzeń wspomagających słuch działa na baterie.

Oto kilka miejsc, w których urządzenie wspomagające słuch może zapewnić poprawę słuchu: kościół, teatr, kino, konferencja itp.

Inne produkty wspomagające słuch :

Budziki :

Oferujemy również budziki ze wzmacniaczem i wibrujące dla osób niedosłyszących i seniorów.
Różne tryby życia naszych klientów wymagają dostosowania przez nas produktów dla osób często podróżujących, proponując im budziki, które można zabrać ze sobą wszędzie lub budziki stacjonarne do domu.

Elektroniczne nianie :

Najważniejsza dla rodziców jest możliwość usłyszenia dziecka, kiedy potrzebuje ono czegoś szczególnego.
Dla osób z zaburzeniami słuchu istnieją elektroniczne nianie z wibracjami i wzmocnieniem dźwięku powyżej zwykłego poziomu. Nie trzeba zatem już się obawiać nieusłyszenia dziecka, kiedy będzie czegoś potrzebować.

Inne dostępne produkty wspomagające słuch ?

Tak, na stronie internetowej oferujemy jeszcze wiele innych produktów w różnych kategoriach, które poprawiają słyszalność lub wspomagają słuch.

Zachęcamy do przeglądania naszej strony internetowej. Można na niej znaleźć dzwonki do drzwi i alarmy ze wzmacniaczem, magnetyczne pętle indukcyjne, słuchawki TV i wiele innych produktów.