BST-80-20

Sound Oasis BST-80-20 : Generator dźwięków

217,53 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie
  • Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS) Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS)
  • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
  • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Generator dźwięków Sound Oasis BST-80-20

Sound Oasis BST 80 to przenośny generator dźwięków (i białego szumu).

Funkcja :

Funkcje dostępne w TSB 80 pomogą złagodzić szumy uszne, które mogą pojawiać się przed snem i ułatwią zasypianie.

Ten generator dźwięków ma w sumie 20 różnych dźwięków związanych z naturalnymi odgłosami (deszcz, burza, las, ocean, biały szum itp.).

Funkcja Bluetooth pozwala na podłączenie do generatora dowolnego urządzenia z funkcją Bluetooth w celu przesyłania muzyki ze źródła takiego jak telefon komórkowy.

Można również pobrać aplikację Sound Oasis na swój smartfon, aby skonfigurować i dostosować swój generator dźwięku.

Dostępne jest też wejście na kartę SD.

Charakterystyki :

  • 20 dźwięków dostępnych w BST-80
  • Dedykowana aplikacja Sound Oasis (do pobrania bezpłatnie)
  • Dostępne wejście na kartę SD (karta SD poza zestawem)
  • Połączenie Bluetooth

Sposób użycia :

Szukasz przenośnego głośnika Bluetooth z komfortem systemu generatora dźwięków do snu i możliwością personalizacji dźwięków? Nasz system BST-80 Rest Noise Therapy z Bluetooth jest takim rozwiązaniem! Stworzony przez lekarzy i specjalistów w zakresie dźwięku, TSB-80 jest jednym z najlepszych przenośnych generatorów dźwięków na rynku.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Bluetooth, biały szum, a także różowy szum pomogą zapaść w sen.
W ciągu dnia BST-80 może być używany do odtwarzania playlist z utworami z telefonu lub tabletu użytkownika przez Bluetooth.
BST-80 SoundOAsis Pro App może również pracować w nocy, aby zapewnić najlepszy dźwięk do relaksu i odpoczynku, w podróży lub w domu.

Ten generator dźwięków do snu zawiera wbudowaną kartę mini SD, która jest zaopatrzona w 20 relaksujących dźwięków do terapii dźwiękowej, jak również zaprogramowane playlisty z obszernej biblioteki na SoundOasis.com. Możesz stworzyć własną kartę dźwiękową z naszej biblioteki dźwięków, aby uzyskać dokładne połączenie swoich ulubionych dźwięków.

W BST-80 wbudowany jest nasz najnowszy łagodny biały szum, a także różowy szum. Dźwięki te zostały dobrane tak, aby zapewnić kojącą, przyjemną, idealną atmosferę do relaksu.

Jak wszystkie urządzenia dźwiękowe SoundOasis do relaksacji, system Bluetooth BST-80 został zaprojektowany tak, aby pomóc uzyskać głęboki i ciągły sen. Koniec z bezsennością i szumami usznymi! Wypocznij śpiąc głęboko dzięki naszej opracowanej przez lekarza technologii.

Co Państwo otrzymają ?

  • 1 generator białego szumu BST-80-20
  • 1 instrukcję obsługi
 
REFB-1637
Opis
Łącze Bluetooth
Tak
Gwarancja
24 miesiące
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także