Filtruj według

Marka

Marka

Głośność dzwonka

Głośność dzwonka

Poziom wzmocnienia

Poziom wzmocnienia

Dostępność

Dostępność

Kolor

Kolor

Połączenie alarmowe

Połączenie alarmowe

Kompatybilność z aparatem słuchowym

Kompatybilność z aparatem słuchowym

Liczba słuchawek

Liczba słuchawek

Poczta głosowa

Poczta głosowa

Telefon dla seniora

Polecamy naszą kompleksową ofertę telefonów ze wzmocnionym dźwiękiem, bardzo prostych w obsłudze, które przeznaczone są dla seniorów i osób słabosłyszących, w tym noszących aparat słuchowy.

Nasz wybór telefonów ze wzmocnieniem dźwięku, bezprzewodowych, przewodowych lub komórkowych, umożliwi Państwu dobranie telefonu ze wzmocnieniem do swoich potrzeb i wady słuchu. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo czegoś dla seniorów, czy osób słabosłyszących, Audilo oferuje wiele opcji do wyboru: wzmocnienie dźwięku w słuchawce (od +20 dB do +60 dB), liczbę dodatkowych słuchawek czy rodzaj telefonu. W razie wątpliwości, który telefon wybrać, polecamy nasz przewodnik zakupowy o wyborze telefonu dla seniora.

Podkategorie

 • Telefony komórkowe dla...

  Przedstawiamy ofertę telefonów komórkowych ze wzmocnieniem dźwięku, dla osób słabosłyszących i seniorów.

  Telefony komórkowe z klapką posiadają poziom wzmocnienia nawet do +40 dB.Komórki wyposażone są w szczególne udogodnienia, takie jak opcja przycisku SOS, duże ergonomiczne klawisze i czytelne wyświetlacze.
  Menu telefonów jest nieskomplikowane i proste w użyciu.
  Mamy w ofercie najbardziej znane marki komórek dla seniorów:Doro, Geemarc, Amplicomm i Kapsys.Zachęcamy do kontaktu z nami po więcej informacji.

 • Telefon stacjonarny...

  Oferujemy największy wybór telefonów stacjonarnych dla seniorów.

  Pełna gama telefonów przewodowych ze wzmocnieniem, do domu lub biura, z dużymi klawiszami i wzmocnieniem dźwięku nawet do +60 dB.
  Audilo to oficjalny partner sprzedaży telefonów Doro, Geemarc, Amplicomms, Phonicear i Beafon.
  Wszystkie nasze telefony dla osób słabosłyszących są dostępne w magazynie i możliwe do obejrzenia w showroomie Audilo w Paryżu.

 • Promocja na telefony...

  Tu znajdują się wszystkie nasze produkty związane z telefonią, aby pozostać w kontakcie z bliskimi. Nasze produkty nadają się również na dobry prezent dla bliskich w atrakcyjnych cenach.

Aktywne filtry

Dlaczego telefony dla seniorów ?

Seniorzy mają szczególne potrzeby dotyczące komunikacji, które bardzo dobrze rozumiemy. Zobaczmy najpierw, jakie są potrzeby osób starszych dotyczące telefonu:

 • Systemy komunikacyjne (stacjonarne lub komórkowe) muszą być bardzo proste w obsłudze, a ich funkcje powinny być łatwo dostępne. Na przykład, programowanie przycisków skrótów musi być bardzo łatwe, a regulacja głośności musi się odbywać na powierzchni telefonu.

 • Telefony ze wzmacnianym dźwiękiem (dzwonka i rozmowy) zapewnią lepszą słyszalność i większy komfort korzystania (z zastosowaniem filtrów akustycznych). Celem takich działań jest poprawa zrozumienia, nie tylko poprzez zwiększenie głośności, ale również poprzez regulację tonu, która jest cenną funkcją podnoszącą jakość dźwięku.

 • Duże, łatwo dostępne przyciski ułatwią wprowadzanie numerów.

 • Telefony komórkowe muszą być łatwe do ładowania na podstawie (aby unikać konieczności podłączania do miniaturowej wtyczki do ładowania, która często jest niedostępna).

 • Istotne znaczenie zapewniające lepszą czytelność numerów połączeń przychodzących ma wielkość ekranu.

 • Telefony wyposażone w przycisk SOS zapewnią spokój bliskich i umożliwią wezwanie ratunku w sytuacjach wymagających szybkiej pomocy. Przyciski takie są również nazywane przyciskami bezpieczeństwa lub programowanymi przyciskami SOS.

 • Nieodzowna jest możliwość bezpośredniego zapisywania najczęściej wybieranych numerów w podstawie telefonu. Funkcja ta może występować w formie przycisków ze zdjęciami lub przycisków pamięci (M1, M2, M3).

Oferujemy szeroki wybór marek telefonów, takich jak: Geemarc, Telefunken, Amplicomms, Doro, Switel itp.

Przyjrzyjmy się cechom szczególnym telefonów dla seniorów oferowanych przez Audilo :

Audilo oferuje szeroki wybór spośród około stu modeli telefonów dla seniorów. Telefony dla seniorów charakteryzują się prostotą obsługi, wzmacnianiem dźwięku dzwonka i rozmowy, przyciskami połączeń alarmowych, dużymi przyciskami, a także kompatybilnością z magnetycznymi pętlami indukcyjnymi.

W firmie Audilo sprawą honoru jest proponowanie najlepszych produktów zapewniających najwyższą jakość słuchania. Produktów, dzięki którym użytkownik nie będzie się czuł wykluczony ze swoich codziennych przyzwyczajeń, takich jak pozostawanie w kontakcie z bliskimi, kiedy są oni daleko!

Telefon stacjonarny dla seniorów :

Dokładamy usilnych starań, aby znajdować telefony stacjonarne, przewodowe i bezprzewodowe, które najlepiej spełnią oczekiwania osób niedosłyszących. W związku z tym jesteśmy w stanie oferować produkty wysokiej jakości z bardzo specyficznymi funkcjami, takimi jak wzmacnianie dźwięku dzwonka i rozmowy (należy pamiętać, że głośność można regulować w zależności od własnych potrzeb).

Przyciski telefonów zostały zaprojektowane w taki sposób, aby osoby o słabszym wzroku mogły wybierać numery bez ryzyka pomyłki.
Codziennie próbujemy ułatwiać komunikację osobom o słabszym słuchu za pomocą coraz lepszych telefonów.

W związku z tym wzmacniana jest nie tylko głośność rozmowy, ale również sygnału połączeń przychodzących. Dzięki temu żadne połączenie nie pozostanie nieodebrane.

W środowisku związanym z zagadnieniami dotyczącymi słuchu i komunikacji uznane są marki, takie jak Amplicomms, Doro i GeeMarc. Każda z nich oferuje różne rodzaje telefonów dla seniorów, z różnymi zadziwiającymi i naprawdę skutecznymi funkcjami!

Istnieją dwa rodzaje telefonów stacjonarnych dla seniorów: przewodowy telefon stacjonarny dla seniorów (podłączony do sieci elektrycznej bez możliwości przenoszenia, dzięki czemu nigdy się nie zgubi) i bezprzewodowy telefon stacjonarny dla seniorów (umożliwiający rozmowy telefoniczne z dowolnego miejsca w domu).

Należy pamiętać, że niektóre słuchawki można ze sobą kojarzyć pod warunkiem, że są tej samej marki. Można, na przykład, kupić słuchawkę z podstawą stacjonarną, przewodową lub bezprzewodową, a następnie uzupełnić zakup o telefon tzw. „dodatkowy”, aby umieścić go w innym pomieszczeniu w domu.

Telefon komórkowy dla seniorów :

Aby zawsze odpowiadać na oczekiwania klientów, Audilo oferuje również telefony komórkowe i smartfony.

Pojawia się coraz więcej produktów przeznaczonych dla seniorów, wyposażonych w liczne nowe rozwiązania techniczne, które nie zawsze jednak są bardzo proste w obsłudze i intuicyjne. W firmie Audilo chcemy zaoferować wszystkim dostęp do nowych technologii. Dzięki temu nawet seniorzy będą mogli w uproszczony sposób korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technicznych spełniających wszystkie ich potrzeby!

Oferowane przez nas produkty to zaawansowane technicznie telefony komórkowe, w których ustawianie parametrów jest łatwe, wyposażone w funkcje opcjonalne, których nie posiadają zwykłe telefony komórkowe, takie jak wzmacnianie dźwięku.

Dzięki urządzeniom tego typu osoby z osłabionym słuchem będą się mogły cieszyć, że dobrze słyszą rozmowy w dowolnym miejscu.

W niektórych telefonach komórkowych sprzedawanych przez Audilo dostępny jest również przycisk alarmowy, do którego można przypisać numery wybierane w nagłych wypadkach. Dzięki temu, w sytuacji wymagającej pilnego kontaktu z bliską osobą, wystarczy nacisnąć ten przycisk, a połączenie zostanie nawiązane automatycznie!

Telefony GSM i komórkowe z klapką dla seniorów są produkowane przez te same marki co telefony stacjonarne (GeeMarc, Telefunken, Doro). Są to zatem urządzenia dla seniorów proste, łatwe w obsłudze i dostępne w kilku kolorach.

Produkty dodatkowe :

Aby mieć pewność, że żadne połączenie nie pozostanie nieodebrane, szczególnie w przypadku osłabionego słuchu, Audilo proponuje proste i praktyczne produkty dodatkowe, które z łatwością można dodać do telefonu dla seniorów.

Na przykład, aby być powiadamianym o połączeniu przychodzącym za pomocą światła, oferujemy różne lampy sygnalizacyjne, takie jak RingFlash 100 lub AmpliCall 10.
Te produkty dodatkowe podłącza się do podstawy telefonu.

W momencie połączenia przychodzącego urządzenia te emitują silne sygnały świetlne i równocześnie bardzo głośny dzwonek, na poziomie prawie 95 decybeli !