Baterie do aparatów słuchowych

Audilo to specjalista ds. słuchu i niskich cen od 2008 roku. Znajdą u nas Państwo wybór baterie do aparatów słuchowych najlepszych marek: Rayovac Advanced Extra (produkowane w USA), Earpower (producent: Zenipower), PowerOne (produkowane w Niemczech), Duracell Activair (produkowane w Niemczech) oraz akumulatory PowerOne do aparatów słuchowych. Wszystkie baterie są kompatybilne z aparatami słuchowymi. Do celów refundacji baterii do aparatów słuchowych Audilo udostępnia na Państwa wniosek kartę leczenia obowiązującą dla 1 lub 2 aparatów słuchowych.

Podkategorie

 • Baterie do aparatów...

  Baterie Audilo Premium do aparatów słuchowych powstały z myślą o wyjątkowym stosunku ceny do jakości.
  Możemy poszczycić się ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie protetyki słuchu i baterii do aparatów słuchowych (zwanych także ogniwem guzikowym, bateriami cynkowo-powietrznymi, słuchowymi). Dzięki temu mogliśmy nawiązać współpracę z najlepszymi producentami na świecie i opracować dla Państwa baterie klasy Premium o nazwie kojarzącej się ze słuchem: Audilo.

 • Baterie do aparatów...

  Audilo jest najbardziej przystępnym cenowo specjalistą od aparatów słuchowych od 2008 roku.

  Baterie do aparatów słuchowych 312 to specjalne baterie stosowane w aparatach słuchowych. Są małe, okrągłe i przeznaczone wyłącznie do aparatów słuchowych. Dlatego też baterie 312 mają krótką żywotność i muszą być wymieniane pod koniec okresu użytkowania. Żywotność baterii do aparatów słuchowych zależy od wielu czynników, takich jak jakość baterii, używany aparat słuchowy i marka baterii. Dlatego konieczne jest, aby użytkownicy zawsze nosili przy sobie zapasowe baterie.

 • Baterie do aparatów...

  Baterie do aparatów słuchowych Rayovac to najczęściej kupowane baterie na rynku urządzeń słuchowych.

  Jako lider w swojej klasie Rayovac z powodzeniem opracował najsolidniejsze i najwydajniejsze baterie do aparatów słuchowych.
  W Audilo znajdą Państwo baterie Rayovac do aparatów słuchowych w rozmiarach 10, 13, 312, 675 oraz baterie do implantów ślimakowych w najbardziej konkurencyjnych cenach.

 • Baterie EarPower do...

  Baterie EarPower do aparatów słuchowych są częścią marki Audilo. To baterie dobrej jakości, które nie wyczerpują się zbyt szybko.
  Te baterie do aparatów słuchowych oferujemy w różnych rozmiarach: 10, 13, 312 i 675.
  Aby uzyskali Państwo refundację na baterie do aparatów słuchowych, możemy wystawiać na nie karty leczenia.

 • Baterie do aparatów...

  Audilo jest najbardziej przystępnym cenowo specjalistą od aparatów słuchowych od 2008 roku.

  Baterie do aparatów słuchowych 10 to specjalne baterie stosowane w aparatach słuchowych. Są małe, okrągłe i przeznaczone wyłącznie do aparatów słuchowych. Dlatego też baterie 10 mają krótką żywotność i muszą być wymieniane pod koniec okresu użytkowania. Żywotność baterii do aparatów słuchowych zależy od wielu czynników, takich jak jakość baterii, używany aparat słuchowy i marka baterii. Dlatego konieczne jest, aby użytkownicy zawsze nosili przy sobie zapasowe baterie.

 • Baterie do aparatów...

  Audilo jest najbardziej przystępnym cenowo specjalistą od aparatów słuchowych od 2008 roku.

  Baterie do aparatów słuchowych 13 to specjalne baterie stosowane w aparatach słuchowych. Są małe, okrągłe i przeznaczone wyłącznie do aparatów słuchowych. Dlatego też baterie 13 mają krótką żywotność i muszą być wymieniane pod koniec okresu użytkowania. Żywotność baterii do aparatów słuchowych zależy od wielu czynników, takich jak jakość baterii, używany aparat słuchowy i marka baterii. Dlatego konieczne jest, aby użytkownicy zawsze nosili przy sobie zapasowe baterie.

 • Baterie PowerOne do...

  Baterie PowerOne do aparatów słuchowych dostępne są na blistry zawierające po 6 baterii lub jako partia 10 lub 20 takich blistrów. Karty leczenia wystawiona na 1 aparat słuchowy lub na 2 aparaty słuchowe dostarczane są na żądanie przy okazji zakupu baterii do aparatów słuchowych.

 • Baterie do aparatów...

  Audilo jest najbardziej przystępnym cenowo specjalistą od aparatów słuchowych od 2008 roku.

  Baterie do aparatów słuchowych 675 to specjalne baterie stosowane w aparatach słuchowych. Są małe, okrągłe i przeznaczone wyłącznie do aparatów słuchowych. Dlatego też baterie 675 mają krótką żywotność i muszą być wymieniane pod koniec okresu użytkowania. Żywotność baterii do aparatów słuchowych zależy od wielu czynników, takich jak jakość baterii, używany aparat słuchowy i marka baterii. Dlatego konieczne jest, aby użytkownicy zawsze nosili przy sobie zapasowe baterie.

 • Baterie Duracell do...

  Baterie Duracell Activair do aparatów słuchowych to baterie bardzo dobrej jakości, wystarczające średnio nawet na 7 dni użytkowania.
  Baterie Duracell do aparatów słuchowych dostępne są w różnych rozmiarach, aby pasowały do różnych aparatów słuchowych dostępnych na rynku. Baterie te można kupić w rozmiarach 10, 13, 312 i 675.

Aktywne filtry

We wszystkich bateriach do aparatów słuchowych stosowana jest technologia cynkowo-powietrzna umożliwiająca szybki wzrost napięcia i spełniająca potrzeby aparatów słuchowych. Baterie do aparatów słuchowych są zatem bardzo specyficzne i można ich używać wyłącznie w aparatach słuchowych (różnią się od baterii „pastylkowych” do zegarków).

Baterie do aparatów słuchowych rozmiaru 10 są najbardziej zminiaturyzowane, a zatem są zazwyczaj stosowane do dyskretnych aparatów słuchowych, takich jak aparaty douszne. Niewielki rozmiar powoduje zatem mniejszą pojemność baterii do aparatu słuchowego.
Najczęściej sprzedawaną we Francji baterią do aparatów słuchowych jest bateria rozmiaru 312 w kolorze brązowym marki Rayovac.
Baterie pomarańczowe i niebieskie są obecnie mniej rozpowszechnione, ale są potrzebne wielu osobom korzystającym z aparatów słuchowych.

Istnieją również tak zwane akumulatorki z możliwością ładowania. Niektóre marki proponują takie akumulatorki do aparatów słuchowych, ale są one droższe.

Oto kilka środków ostrożności, które należy stosować po otrzymaniu baterii :

 • Plakietki baterii należy przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze otoczenia (bez wahań temperatury). Baterie należy przechowywać w blistrach, w których zostały dostarczone (chronić przed kontaktem z metalami lub wodą).
 • Aby zagwarantować maksymalną żywotność, po wyjęciu języczka odczekać kilka minut przed włożeniem baterii do aparatu słuchowego. Pamiętać o regularnym zlecaniu czyszczenia szufladki na baterię przez audioprotetyka i przecieraniu górnej powierzchni baterii szmatką, aby unikać resztek kleju, które mogą zatkać baterię i zakłócać dopływ tlenu po wyjęciu języczka (głównie w lecie lub ciepłych miejscach).

Warto wiedzieć :
Bateria do aparatu słuchowego ma zasadnicze znaczenie. Obecnie na rynek wprowadzane są coraz częściej bardzo łakome na energię urządzenia bezprzewodowe i wyposażone w łącze Bluetooth.
Należy pamiętać, że to właśnie bateria dostarcza energię umożliwiającą działanie aparatu słuchowego i jego akcesoriów.

Dokonanie właściwego wyboru ma zatem istotne znaczenie, a pomoc w tym zapewnia Audilo, dostarczając, na przykład, zestaw próbny zawierający po jednej plakietce baterii każdej marki (Rayovac, Powerone, Duracell, Earpower, Audilo) w wymaganym rozmiarze.

Aby unikać zużywania energii, należy pamiętać o umieszczaniu aparatu słuchowego w suchym miejscu i pozostawianiu na noc otwartej szufladki baterii.