Lista produktów marki Beafon

Beafon: Produkty elektroniczne dla seniorów

Beafon to rodzinna austriacka marka elektroniczna założona w 2012 roku. Lokalna produkcja sprawia, że produkty są bezpieczne i niezawodne, dzięki czemu wyróżniają się na tle innych marek telefonów.

Obecnie firma Beafon należy do grupy Aspöck i zatrudnia ponad 1500 pracowników na całym świecie. Celem firmy Beafon jest tworzenie funkcjonalnych, ergonomicznych i innowacyjnych produktów. Beafon jest właścicielem marki "Felixx premium" - akcesoriów do telefonów komórkowych.

Wszystkie produkty Beafon zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić codzienne życie seniorów oraz zapewnić jakość i solidność produktu.

Telefony BEAFON :

Seniorzy potrzebują telefonu komórkowego, aby pozostawać w kontakcie z bliskimi, ale najnowsze technologie i innowacje mogą być dla nich trudne do zrozumienia i obsługi. Nierzadko seniorzy mają problemy ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie telefonu. W Beafon znajdziesz szeroki wybór telefonów komórkowych, które zaspokoją wszelkie potrzeby. Firma Beafon pomyślała o wszystkim, niezależnie od tego, czy chodzi o osoby z upośledzeniem słuchu, wzroku czy sprawności manualnej.

Smartfon dla seniorów Beafon:

Utrzymuj łatwy kontakt z bliskimi. Seria smartfonów Beafon dla seniorów jest skierowana do wszystkich, którzy szukają telefonu łatwego w obsłudze, ale wyposażonego w technologię 4G i wszystkie związane z nią korzyści. Dzięki sieci 4G możesz swobodnie przeglądać strony internetowe i pobierać wszystkie aplikacje ze sklepu Google Play.

Smartfon dla seniorów umożliwi im także dokonywanie rezerwacji i zamówień online oraz załatwianie spraw administracyjnych. Zaprojektowane specjalnie z myślą o osobach starszych, posiadają ekran XL o wysokim kontraście, który ułatwia obsługę, a dźwięk jest czysty i mocny. Zaletą smartfonów Beafon jest to, że wszystkie mają podwójny interfejs. Można łatwo przełączać się między klasycznym interfejsem systemu Android a uproszczonym interfejsem Beafon.

Jak wygląda uproszczony interfejs Beafona?

Jest to funkcja, która pozwala uzyskać znacznie większe klawisze skrótów i ikony aplikacji. Klawisze pamięci można skonfigurować bezpośrednio z ekranu głównego, aby jednym kliknięciem szybko nawiązywać połączenia z bliskimi. W tym interfejsie Beafon przycisk SOS można zintegrować z ekranem głównym telefonu.

Dużą zaletą smartfona Beafon senior jest to, że może on być regulowany i parametryzowany zdalnie przez osoby trzecie dzięki zainstalowanej wcześniej aplikacji do zdalnej konserwacji. Jest to idealne rozwiązanie dla osób starszych, które mogą mieć trudności z wykonaniem podstawowych ustawień telefonu.

 • Beafon M6S Premium
 • Beafon MX1

Smartfon Beafon MX1 został uznany przez niemiecką gazetę za najlepszy smartfon do zastosowań zewnętrznych w 2021 roku. Jest wodoodporny i wytrzymały, co odróżnia go od modelu M6S premium.

Zakres hybrydowy Beafona:

Modele hybrydowe stanowią doskonałe połączenie smartfona dla seniorów i staromodnego telefonu komórkowego. Telefon ma wygląd telefonu w stylu vintage z dużymi klawiszami fizycznymi zapewniającymi maksymalną sprawność, ale dodatkowo jest wyposażony w łączność 4G, co ułatwia prowadzenie rozmów wideo przez aplikację WhatsApp z najbliższymi (aplikacja zainstalowana fabrycznie).Ekran tych telefonów Beafon jest w pełni dotykowy! Ten podwójny aspekt zapewnia seniorom dodatkowe bezpieczeństwo podczas wszystkich operacji wykonywanych na telefonie. 

Ten typ telefonu beafonowego stanowi innowację w świecie telefonii komórkowej i doskonale nadaje się dla starszej grupy docelowej, która poszukuje bardziej zaawansowanego telefonu bez skomplikowanych funkcji smartfonów.

Oprócz prawdziwej klawiatury, z tyłu znajduje się fizyczny przycisk SOS ze zintegrowanym systemem lokalizacji GPS. Telefon, który łączy nową technologię z ergonomią starej.

 • Beafon SL880 Touch
 • Beafon SL860 Touch

Telefony Beafon classic i flip:

Jeśli szukasz prostoty i dobrych podstaw, telefony Beafon Cię uwiodą. Ich zaletą jest długi czas pracy baterii, ponieważ nie korzystają z Internetu. Ekran główny jest prosty i wyświetla tylko te informacje, które są potrzebne. Telefony te mają wszystkie podstawowe funkcje telefonu: aparat fotograficzny, radio, latarkę, możliwość wysyłania wiadomości tekstowych i MMs....

Telefony z serii Silver Beafon posiadają fizyczny przycisk SOS w każdym modelu, aby zapewnić bezpieczeństwo seniorom. Naciśnięcie tego przycisku spowoduje nawiązanie połączenia z jednym z wcześniej zarejestrowanych numerów. Każde z nich ma również podstawkę do ładowania, co ułatwia ładowanie telefonu przez umieszczenie go na podstawce. W niektórych telefonach dostępne są dodatkowe funkcje zapewniające optymalną wygodę: wzmocniony dzwonek i głosowe zapowiadanie numerów.

Również kilka aparatów Beafon z serii Silver ma przyciski pamięci bezpośredniej 1 i 2.

Telefon komórkowy typu clamshell firmy Beafon:

Telefon z obudową typu clamshell firmy Beafon idealnie nadaje się do unikania niechcianych połączeń i zapewnia zakończenie rozmowy przez zamknięcie obudowy. Z ergonomicznego punktu widzenia umożliwiają one korzystanie z dużej klawiatury, a jednocześnie nie są uciążliwe, ponieważ po zamknięciu są

 • Beafon SL640
 • Beafon SL645
 • Beafon SL630
 • Beafon SL595
 • Beafon SL495
 • Beafon SL630

Klasyczny telefon komórkowy Beafon:

Telefony jednoczęściowe, będące oryginalnym formatem tworzenia telefonów komórkowych, są najprostszymi telefonami dostępnymi na rynku. Często mają one tę szczególną cechę, że są bardzo lekkie i odporne na wstrząsy! Są one również łatwe do trzymania i często mają antypoślizgową gumową powłokę.

 • Beafon SL250
 • Beafon SL720

W przypadku telefonu Beafon SL720 model ten jest kompatybilny z aparatami słuchowymi w pozycji T. Zakup telefonu Beafon oznacza zakup produktu wysokiej jakości, pochodzącego z rodzinnej firmy europejskiej. Wreszcie, klasyczne telefony beafonowe mogą być dobrym narzędziem komunikacji dzieci z rodzicami w razie potrzeby, na przykład w szkole, bez konieczności dawania im do ręki smartfona z dostępem do Internetu.

Tabletki dla seniorów Beafon:

Bazując na swoim sukcesie w dziedzinie telefonii, firma Beafon rozpoczęła tworzenie tabletów dla seniorów. Ich cechą szczególną jest to, że - podobnie jak w przypadku telefonów komórkowych - mają do wyboru dwa interfejsy. Wersja klasyczna czy uproszczona wersja Beafona.

W tym interfejsie ikony aplikacji i tekst są duże, aby zapewnić maksymalną widoczność, a na ekranie głównym wyświetlane są tylko najważniejsze aplikacje, dzięki czemu nie ma mowy o bałaganie. Ten ostatni jest całkiem estetyczny, w przeciwieństwie do innych konkurencyjnych tabletów, które są bardziej dziecinne. Ekrany są duże i dobrze skontrastowane, co ułatwia nawigację.

Można wybrać jedną z dwóch wersji: model z WiFi lub model z łącznością 4G.

 • Beafon Tab Lite TW10
 • Beafon Tab Pro TL20