Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Poziom tłumienia

Poziom tłumienia

Typ

Typ

Materiał

Materiał

Stopery do uszu do pływania

Dla niektórych osób kąpiel w wodzie nie zawsze wiąże się z przyjemnością: woda w kanale słuchowym może powodować podrażnienia lub uczucie zatkania ucha.
Jeśli woda nie zostanie prawidłowo usunięta z przewodu słuchowego, można nabawić się stanu zapalnego, a w najgorszym przypadku – zakażenia i zapalenia ucha zewnętrznego.
Przy wrażliwych uszach taka ochrona jest więc niezbędna dla zdrowa.
W tej sekcji znajdą Państwo opaski pływackie na uszy oraz jednorazowe stopery z silikonu lub wielorazowe z plastiku formowanego termicznie.

Aktywne filtry

Ochronniki słuchu podczas pływania ?

Tak, istnieją zatyczki do uszu dla pływaków profesjonalnych i dla wszystkich osób uprawiających pływanie jako sport lub dla przyjemności.

Cechą szczególną tych zatyczek do uszu dla pływaków jest ich dobre utrzymywanie się w uszach podczas pływania. Istnieją one dla osób w każdym wieku, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Ponieważ woda może czasami powodować zaburzenia słuchu, lepiej zacząć stosować zatyczki do uszu zanim szkody okażą się nieodwracalne.

Proponujemy dwa rodzaje zatyczek do uszu — zatyczki bez filtra przystosowane do wody (z silikonu) i zatyczki z filtrem opracowane specjalnie do zapewniania ochrony w wodzie i zapobiegania dostawaniu się wody do kanału słuchowego.

Do zatyczek do uszu można dodać opaskę z neoprenu przystosowaną do wody (dla dzieci i dorosłych).

Połączenie tych dwóch produktów zapewni całkowite zabezpieczenie słuchu.

Pomyśl o tym przed wyjazdem na wakacje !