Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Poziom tłumienia

Poziom tłumienia

Typ

Typ

Materiał

Materiał

Spać nocą

Głośni sąsiedzi, chrapanie drugiej połówki lub zwyczajna wrażliwość na hałasy z zewnątrz – każdy potrzebuje chronić słuchw czasie snu.
Spanie ze stoperami umożliwia także głębszy i bardziej regenerujący sen.

Aktywne filtry

Spokojny sen :

Czasami zasypia się z trudem, a wpływają na to różne czynniki, takie jak stres lub hałasy z otoczenia.

Przede wszystkim nie zalecamy używania podczas snu słuchawek chroniących przed hałasem, ponieważ ciężar i wielkość słuchawek będą zakłócać sen. Słuchawki nie pozwalają położyć się na boku, a ponadto ucisk wywierany na kanał słuchowy przez całą noc nie jest korzystny.

Mamy odpowiedź na otaczające uciążliwe hałasy i dźwięki oraz odpowiednie produkty, które pomogą odzyskać spokój i regenerujący sen przez całą noc.

To zatyczki do uszu! Stanowią one skuteczną ochronę słuchu: izolują uszy i tłumią hałasy zewnętrzne. Istnieją w najrozmaitszych wersjach: dla dzieci, dorosłych, do różnych zastosowań: pływanie, koncerty, muzyka, sen; występują pod różnymi nazwami, a często są określane nazwą bardzo znanej marki „Boule Quies”, chociaż niekoniecznie są tej marki.

Dlatego staramy się, aby nasza strona internetowa była łatwa w użyciu i umożliwiała znalezienie produktów dostosowanych do potrzeb.

W kategorii zatyczek do uszu do snu i na noc proponujemy wszystkie produkty, które mogą się okazać odpowiednie. W większości przypadków skuteczne są zatyczki do uszu z wosku lub pianki, ale niektóre osoby bardzo źle je znoszą. Dla tych ostatnich posiadamy zatyczki do uszu Pluggerz Sleep, które, jak sama nazwa wskazuje, są idealne i przeznaczone właśnie dla osób chcących zasnąć nawet w hałaśliwym otoczeniu!

Można je również uzupełnić o maski na noc umożliwiające głęboki sen (np. kiedy ktoś ogląda telewizję lub światło musi pozostać włączone, maski na noc zapewnią całkowitą ciemność).

Aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność, jeżeli osoba śpiąca obok chrapie i zakłóca sen, w Audilo można znaleźć pastylki i aerozole doustne przeciw chrapaniu.

A co na stres ?

Do walki ze stresem nie proponujemy zatyczek do uszu, ale raczej generatory dźwięku i odgłosów otoczenia. Ich cechą szczególną jest emitowanie bardzo naturalnych dźwięków przynoszących ukojenie i mogą one być również używane przez osoby cierpiące na powtarzające się szumy w uszach.

Marki :

Każdego dnia Audilo stara się znajdować najlepszych producentów produktów chroniących słuch, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji klientów. W związku znajdą tu Państwo najlepsze marki dostępne na rynku: Boule Quies, Pluggerz, Sound Oasis, Mack’s.