Strona domowa

Podkategorie

 • O słuchu

  Audilo to specjalista do spraw słuchu działający w internecie od 2008 r. Jesteśmy pierwszym hurtowym sprzedawcą baterii do aparatów słuchowych we Francji.

  Dajemy możliwość oszczędzania na kosztach baterii do aparatów słuchowych i akcesoriach zużywalnych. W Audilo znajdą Państwo szeroki wybór najlepszych na świecie baterii do aparatów słuchowych (EarPower, Rayovac, Energizer, PowerOne, Duracell Activair).
  Oferujemy wszelkie niezbędne produkty przydatne w pielęgnacji aparatów słuchowych (czyszczenia aparatów zausznych i suszenia aparatów wewnątrzusznych).
  Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty współpracujących z nami dyplomowanych audioprotetyków i są dostępne w magazynie naszego showroomu w Paryżu.

 • Telefon dla seniora

  Polecamy naszą kompleksową ofertę telefonów ze wzmocnionym dźwiękiem, bardzo prostych w obsłudze, które przeznaczone są dla seniorów i osób słabosłyszących, w tym noszących aparat słuchowy.

  Nasz wybór telefonów ze wzmocnieniem dźwięku, bezprzewodowych, przewodowych lub komórkowych, umożliwi Państwu dobranie telefonu ze wzmocnieniem do swoich potrzeb i wady słuchu. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo czegoś dla seniorów, czy osób słabosłyszących, Audilo oferuje wiele opcji do wyboru: wzmocnienie dźwięku w słuchawce (od +20 dB do +60 dB), liczbę dodatkowych słuchawek czy rodzaj telefonu. W razie wątpliwości, który telefon wybrać, polecamy nasz przewodnik zakupowy o wyborze telefonu dla seniora.

 • High tech
 • Zdrowie
 • Ochrona słuchu

  Nasze otoczenie akustyczne potrafi być głośne – warto pomagać sobie środkami ochrony słuchu.

  W większości przypadków nie zdajemy sobie sprawy, że dany dźwięk może być groźny dla zdrowia, a niełatwo samemu oszacować poziom decybeli.
  W Audilo chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na różne poziomy dźwięku i zaproponować niedrogie rozwiązania: Ochronniki słuchu podstawowe lub aktywne, stopery jednorazowe lub na miarę – wybierając spośród około setki propozycji na pewno znajdą Państwo odpowiednie dla siebie środki ochrony słuchu.

 • Promocje

  Odkryj wszystkie nasze promocje na szeroki wybór produktów przez cały rok!

 • Produkty drugiej szansy

  Nasze produkty drugiej szansy to artykuły odnowione, dostępne w niższych cenach niż fabrycznie nowe.
  Produkty drugiej szansy to produkty, co do których kupujący zmienił zdanie po zakupie. Kupujący zwrócił nam taki produkt zgodnie ze swoim prawem do rezygnacji w ciągu 14 dni. Tym samym produkt nie jest w stanie fabrycznie nowym, ponieważ został już raz rozpakowany, ale stan produktu jest „jak nowy”, ponieważ korzystano z niego zaledwie 2 tygodnie (dozwolony prawem termin na rezygnację z zakupu i zwrot). Takie produkty miewają uszkodzone opakowanie lub odklejone etykiety. Dokładny stan produktu drugiej szansy jest więc podany w jego opisie. Dzięki temu będą Państwo mogli świadomie zdecydować się na taki zakup.
  Przykład: Uszkodzone opakowanie.

  Warto pamiętać, że wszystkie nasze produkty odnowione są w pełni sprawne i mają dwuletnią gwarancję producenta.

 • Produit en attente de...

Aktywne filtry