Alpine Muffy Żyrafa Sophie

Alpine Muffy Żyrafa Sophie: słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt

149,00 zł
Brutto
  • Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS) Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS)
  • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
  • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt Alpine Muffy baby: kolekcja Żyrafa Sophie

Funkcja :

Z powodu bardzo cienkiej czaszki niemowlęta są znacznie bardziej wrażliwe na hałas niż dorośli. Dlatego ważne jest, aby jak najwcześniej chronić ich słuch, szczególnie w hałaśliwym otoczeniu. Nawet pojedynczy silny hałas może spowodować nieodwracalne uszkodzenie ucha wewnętrznego lub przerwanie błony bębenkowej.

Chroniące przed hałasem słuchawki Muffy Żyrafa Sophie zostały opracowane specjalnie dla małych dzieci w wieku od 3 do 36 miesięcy. Elastyczna opaska idealnie dopasowuje się do średnicy głowy i zapewnia dobre utrzymywanie bez żadnego nacisku na czaszkę. Dziecko będzie zatem mogło się ruszać i wiercić, a słuchawki pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień. Ponieważ są wykonane z materiałów, które nie zawierają żadnych metali, można ich nawet używać podczas badań MRI.

Słuchawki chroniące przed hałasem Muffy dla niemowląt zapewniają średnie tłumienie hałasu wynoszące 25 decybeli. Dziecko można zabrać ze sobą do parku, na koncert, do kina, na występ zespołu muzycznego, na wyścigi samochodowe, na rodeo, na pokaz sztucznych ogni, na inne imprezy plenerowe lub do samolotu, a słuchawki chroniące przed hałasem Muffy Żyrafa Sophie zapewnią mu potrzebną ochronę.


Oprócz funkcji ochronnej słuchawki chroniące przed hałasem zapewniają dziecku lepszy sen niezależnie od otoczenia. Wysoka jakość snu sprzyja dojrzewaniu mózgu, natomiast brak snu może niekorzystnie wpływać na jego zdolność rozumowania i pamięć.

Dla tej edycji premium słuchawek Muffy firma Alpine zdecydowała się podkreślić słynną markę Żyrafa Sophie, która należy do pierwszych poznawanych przez dzieci zabawek. Rezultat: elegancki, czysty styl i wykonanie z materiałów wysokiej jakości.

Cechy charakterystyczne :

  • Od 3 miesięcy do 3 lat
  • SNR 25 dB
  • Norma CE
  • Możliwość prania opaski

Sposób użycia :

Kiedy używać słuchawek chroniących przed hałasem dla niemowląt? Za nieszkodliwy dla ucha wewnętrznego uważany jest hałas na poziomie poniżej 80 dB. Przy wyższym poziomie zaleca się stosowanie u dziecka ochrony słuchu.

Dołączona do zestawu saszetka transportowa umożliwia schowanie słuchawek chroniących przed hałasem dla niemowląt, kiedy nie są one potrzebne.

Co zawiera zestaw ?

  • Słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt Alpine Muffy w edycji Żyrafa Sophie
  • Saszetkę transportową
 
Alpine
REFB-2190
Opis
Poziom tłumienia
Mocne (25–30 dB)
Typ
Dziecko
Kategoria
Ochronniki słuchu
Gwarancja
Gwarancja zgodności
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także