Wibrujący smartwatch
Wyprzedaż!

Wibrujący smartwatch Trevi T-FIT 260 HB

294,00 zł
Brutto
 • Srebro
 • Czarny
 • Bezpieczna Płatność kartą bankową Bezpieczna Płatność kartą bankową
 • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
 • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Wibrujący smartwatch Trevi T-FIT 260 HB z alarmem – opaska do pomiaru pulsu do systemów iOS i Android

Jednym z najnowszych produktów oferowanych przez markę Trevi jest smartwatch Trevi T-FIT 260 HB. Jest on przeznaczony dla osób chcących nadzorować swoje zdrowie, dla seniorów osób niedosłyszących, a także dla sportowców.
To nowe urządzenie z możliwością łączenia ze smartfonem zawiera najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, wymagające i bez zbędnych ozdób.

Funkcje :

Wibrujący smartwatch Trevi T-FIT 260 HB posiada bardzo jasny kolorowy ekran LCD 1,3 cala umożliwiający wyświetlanie wszystkich danych ważnych dla dobrego samopoczucia fizycznego. Jest on również przydatny podczas uprawniania sportu.

Ten bardzo łatwy w obsłudze smartwatch łączy się za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki eleganckiemu i dyskretnemu stylowi smartwatch Trevi T-FIT 260 HB przypomina klasyczny zegarek cyfrowy.
Jego magnetyczny pasek jest bardzo praktyczny i szybki do zakładania. Odpowiada on zatem idealnie osobom, którym brakuje zręczności rąk.

Podstawowe funkcje zegarka obejmują możliwość stałego sprawdzania powiadomień przychodzących na telefon. Zapewnia to połączenie umożliwiające otrzymywanie powiadomień o wiadomościach w sieciach społecznościowych – Gmail, Facebook, Skype lub WhatsApp – a także o połączeniach przychodzących.
Urządzenie jest kompatybilne z systemami operacyjnymi iOS 9 i Android OS 5.0.

Bardzo przydatna jest również funkcja budzika. Za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej można ustawić 5 alarmów. Umożliwi to łagodne przebudzenie bez przeszkadzania partnerowi zbyt głośnym dzwonkiem. Można również zaprogramować różne przypomnienia, na przykład o konieczności zażycia leków lub regularnych spotkaniach. Ten wibrujący zegarek z alarmem jest idealny dla seniorów i osób niedosłyszących.

GPS najnowszej generacji: Nasz smartwatch jest wyposażony w najnowszy system GPS ułatwiający podróże oraz spacery i umożliwiający podgląd trasy podczas spaceru lub przebieżki, za pośrednictwem aplikacji na telefon. Jest to możliwe dzięki połączeniu Bluetooth między urządzeniami.

Opaska kardiologiczna z czujnikiem PPG: Aby umożliwić przekazywanie wszystkich danych na temat rytmu serca, opaska jest wyposażona w czujnik fotopletyzmograficzny.

Ta najnowocześniejsza technologia umożliwia również pomiar poziomu saturacji krwi obwodowej tlenem. Certyfikowany stopień ochrony IP68: Opaska jest wykonana z metalu i jest całkowicie szczelna, jej stopień ochrony wynosi IP68.

Niezależna firma Trevi, założona w 1976 roku we Włoszech i specjalizująca się w sprzęcie elektronicznym, proponuje konsumentom liczne produkty, od słuchawek audio do stacji meteorologicznych, przechodząc przez wszystkie aspekty telefonii.
Zawsze równie nowatorska mimo upływu lat, proponuje awangardowe produkty wyprzedzające to co jest obecnie dostępne na rynku międzynarodowym. Siła firmy Trevi niezaprzeczalnie opiera się na niezawodności sprzętu, który jest bardzo odporny na upływ czasu.

Parametry techniczne :

 • Połączenie z telefonem za pomocą aplikacji HitFit Pro w celu zarządzania wszystkimi swoimi danymi osobowymi
 • Bardzo jasny ekran dotykowy LCD 1,3 cala
 • Powiadomienia o wiadomościach w sieciach społecznościowych i przychodzących połączeniach dzięki połączeniu ze smartfonem
 • Alarmy i przypomnienia
 • Śledzenie trasy podczas uprawiania sportu za pomocą zintegrowanego systemu GPS
 • Przechowywanie danych dotyczących aktywności fizycznej w ciągu 7 dni
 • Nadzór snu
 • Wyświetlanie licznych danych: spalone kalorie, bicie serca, dystans pokonany podczas treningu itp.
 • Opaska i korpus z metalu
 • Wodoszczelność
 • Bluetooth 5.0
 • Akumulator litowy
 • Kompatybilność z systemami iOS 9 i Android OS 5.0

Sposób użycia :

Obsługa wibrującego smartwatcha Trevi T-FIT 260 HB jest bardzo prosta i intuicyjna. Ustawianie parametrów jest wyjątkowo proste. Aby połączyć nowe urządzenie ze smartfonem, zachęcamy do zainstalowania aplikacji HitFit Pro, dostępnej w Apple Store i Google Play.

Co zawiera zestaw ?

Zegarek Trevi T-FIT 260 HB, dostępny w kolorze srebrnym z opaską posrebrzaną lub czarną, jest kompatybilny z systemami operacyjnymi iOS i Android. To idealne do odbierania powiadomień i nadzorowania wszystkich swoich danych fizycznych urządzenie szybko stanie się nieodzowne!

 • 1 wibrujący smartwatch Trevi T-FIT 260 HB z wbudowanym miniaturowym mikrofonem i przyciskiem regulacji dźwięku
 • Akumulator litowy

Nie zwlekaj z zakupem nowego smartwatcha marki Trevi, niezbędnego na co dzień !

 
REFD-9138
Opis
Łącze Bluetooth
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Stan
Nowy
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także