-72,00 zł

Smartwatch wibrujący z budzikiem Trevi T-FIT 210 HB

108,00 zł 180,00 zł - 72,00 zł
Brutto
 • Czarny
 • Szary
 • Bezpieczna Płatność kartą bankową Bezpieczna Płatność kartą bankową
 • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
 • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Wibrujący smartwatch Trevi T-FIT 210 HB stanowi kwintesencja technologii służących zdrowiu.

Model T-FIT 210 marki Trevi, inteligentny zegarek z opaską, łączący funkcje asystenta osobistego i pomiaru danych dotyczących zdrowia!

Funkcja :

Model Trevi T-FIT 210 HB składa się z eleganckiego i nowoczesnego zegarka na rękę z interaktywną opaską. Stanie się on doskonałym partnerem w ramach nadzorowania zdrowia. Na dużym, kolorowym wyświetlaczu LCD, o zwiększonej rozdzielczości wyświetlane są precyzyjne i kompletne dane oraz różne powiadomienia z aplikacji w telefonie komórkowym: wiadomości, przychodzące połączenia, powiadomienia z sieci społecznościowych. Ponadto dostępne są dane meteorologiczne, istnieje możliwość sterowania odtwarzaniem muzyki w telefonie oraz zdalnego włączania i sterowania funkcją fotografowania w kamerze.

Alarm i budzik :

Ten idealny dla seniorów i osób niedosłyszących smartwatch Trevi 210 posiada funkcję budzika: można skonfigurować 3 dowolne alarmy. O zaprogramowanej godzinie zegarek zacznie wibrować. Ustawianie parametrów jest bardzo proste i odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji.

Jeśli chodzi o funkcje nadzorowania codziennej aktywności, opaska na rękę typu smartwatch Trevi T-FIT 210 HB oferuje pełną gamę opcji śledzenia: może on automatycznie obliczać kroki wykonane z założonym zegarkiem, mierzyć pokonany dystans i spalone kalorie. Na początku aktywności sportowej jedno dwusekundowe naciśnięcie wystarczy, aby uruchomić tryb pomiaru rytmu serca. Po upływie minuty prezentowane są szczegółowe statystyki podające najniższy i najwyższy zmierzony rytm. Pomiary odbywają się za pomocą optycznego czujnika PPG (fotopletyzmograficznego) umieszczonego za tarczą. Interfejs obejmuje już różne sporty (marsz, bieg, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, koszykówka, badminton), umożliwiając najlepsze dostosowanie się do konkretnego treningu.

Dodatkowa zaleta tego inteligentnego zegarka :

Zegarek umożliwia orientacyjne nadzorowanie danych fizjologicznych, począwszy od jakości snu. Rejestracja danych polega na wykrywaniu aktywności na podstawie ruchów nadgarstka, a interfejs rozpoznaje i analizuje poszczególne fazy snu i prezentuje je w formie schematów. Możliwy jest również dostęp do zintegrowanych funkcji pomiaru ciśnienia krwi i wskaźnika natlenienia krwi, których wyniki są przechowywane w pamięci maksymalnie przez siedem dni. Dzięki czemu model ten jest wiernym sojusznikiem zdrowia. Następnie za pomocą zwykłego połączenia Bluetooth wszystkie te dane można przesłać do powiązanej aplikacji i wyświetlić je.

Inne funkcje :

Ten wodoodporny zegarek wibrujący o stopniu ochrony IP 67 (szczelny na głębokości do 1 metra przez 30 minut) jest wyposażony w akumulator litowy. Ładowanie odbywa się za pośrednictwem łącza USB i trwa maksymalnie dwie godziny. Aktualny pozom naładowania podaje ikona na ekranie zegarka.

Cechy charakterystyczne :

 • Ekran: TFT 1,3”
 • Masa: 38 g
 • Długość: 25 cm
 • Materiał opaski: silikon
 • Akumulator: 170 mAh
 • System operacyjny: Android 5.1, iOS 8.0 lub nowsze
 • Szczelność: IP 67

Sposób użycia :

Zegarek wibrujący z alarmem włącza się przez naciskanie przez pięć sekund centralnego przycisku na tarczy. Ustawianie parametrów jest intuicyjne. Wystarczy pobrać aplikację na telefon komórkowy, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami kojarzenia. Na stronie głównej należy wybrać opcję „Dodaj urządzenie”, w rozwijanym menu wybrać opaskę na rękę typu smartwatch, a w przypadku systemu operacyjnego Android kojarzenie odbędzie się automatycznie. W przypadku urządzeń z systemem iOS należy dodatkowo zezwolić na połączenie Bluetooth. Aby naładować zegarek, należy do dedykowanego metalowego złącza z tyłu zegarka podłączyć przewód USB podłączony do źródła zasilania.

Co zawiera zestaw ?

 • 1 smartwatch na rękę Trevi T-FIT 210 HB
 • 1 przewód do ładowania
 • 1 instrukcję obsługi
 
Trevi
REFD-9142
8011000024677
Opis
Łącze Bluetooth
Tak
Gwarancja
24 miesiące
Stan
Nowy
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także