Słuchawki audio

Słuchawki audio Thomson HED2006BK/AN

73,00 zł
Brutto
  • Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS) Płatność bezpieczną kartą bankową (bezpieczna strona HTTPS)
  • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
  • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Przewodowe słuchawki audio Thomson HED 2006

Funkcja słuchawek audio HED2006 :

Słuchawki Thomson HED2006 to przewodowe słuchawki audio do użytku z urządzeniem wyposażonym w wyjście audio na wtyczkę jack 3,5 mm (mały jack). Można je zatem podłączać do iPada, telefonu, komputera i oczywiście do ogólnodostępnego lub specjalistycznego sprzętu audio.

Nie są one natomiast odpowiednie do słuchania telewizji, ponieważ przewód łączący jest krótki (1,2 metra). Oznacza to konieczność znajdowania się w odległości metra od podłączonego urządzenia, co nie jest zalecane dla telewizora.

Słuchawek można oczywiście używać jako słuchawek salonowych lub jako słuchawek przenośnych. Nie są one wyposażone w mikrofon, to słuchawki przeznaczone wyłącznie do słuchania. Są one natomiast wyposażone w możliwość regulacji głośności. Łatwo się je zakłada na głowę i nie wymagają ani baterii, ani zewnętrznego zasilania elektrycznego.

Słuchawki te są wykonane w sposób tradycyjny: składają się z wyściełanego pałąka z możliwością regulacji rozmiaru i dwóch słuchawek nausznych z pianki umieszczonych w wyściełanych nakładkach na uszy.

Są to zatem słuchawki sprzyjające komfortowi, słuchaniu jakości dźwięku, a zatem dość duże w porównaniu ze słuchawkami dousznymi lub słuchawkami lekkimi, które są bardziej dyskretne, ale nie zapewniają tak dobrej jakości słuchania.

Są wykonane z tworzywa sztucznego i dostępne w kolorze czarnym (antracytowym). Są to słuchawki samodzielne – nie posiadają podstawki do odkładania ich po zdjęciu z głowy.

Cechy charakterystyczne słuchawek audio HED2006 :

Parametry techniczne słuchawek Thomson HED 2006 sprawiają, że są to słuchawki dobrej jakości za niewygórowaną cenę. Jeśli chodzi o parametry audio, pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz, co oznacza bardzo dobrą wartość, a czułość wynosi 92 dB, czyli jest wysoka.

Aby uniknąć ryzyka uszkodzenia słuchu, należy unikać maksymalnego zwiększania głośności. Są one wyposażone w system pasywnego tłumienia hałasu.

Ich impedancja elektryczna wynosi 32 omy. Połączenie z urządzeniem audio odbywa się za pomocą jednokierunkowego przewodu z prostą, pozłacaną wtyczką jack 3,5. Przewód jest na stałe połączony ze słuchawkami i nie da się go odłączyć. Ich masa wynosi 220 gramów, co oznacza, że nie jest zbyt duża.

Sposób użycia :

Połączenie odbywa się za pomocą przewodu o długości 1,2 metra zakończonego pozłacaną wtyczką jack, która zapewnia lepszą jakość przesyłanego sygnału.

Mała wtyczka jack 3,5 jest przystosowana do najbardziej rozpowszechnionych wyjść audio w nowym sprzęcie. Jeżeli posiadane urządzenie jest wyposażone w wyjście jack 6,35 (duży jack), również stosowane jako wyjście audio, należy zakupić adapter duży jack męskie – mały jack żeńskie, łatwo dostępny w handlu.

Aby słuchawki audio HED2006 mogły działać, należy je podłączać wyłącznie do wyjścia słuchawkowego. Nie należy go podłączać do żadnego innego wyjścia w urządzeniu audio, np. line-out.

Zazwyczaj wyjście dla słuchawek audio jest oznaczone odpowiednim symbolem. Podłączenie słuchawek do innego wyjścia grozi ich uszkodzeniem.

Co zawiera zestaw ?

Opakowanie zawiera słuchawki audio HED2006 i instrukcję obsługi. Z urządzeniem tym nie są dostarczane żadne akcesoria, w szczególności adapter do wyjścia audio innego typu niż wyjście, do którego jest przeznaczony przewód tych słuchawek.

  • 1 słuchawki audio Thomson HED2006BK/AN
  • 1 instrukcja obsługi
 
Thomson
REFB-2243
Opis
Typ słuchawek
Pałąk
Masa słuchawek
220 g
Gwarancja
24 miesiące
Stan
Nowy
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także