Soundbar AccuVoice AV157

Soundbar AccuVoice AV157

1 143,00 zł
Brutto
  • Bezpieczna Płatność kartą bankową Bezpieczna Płatność kartą bankową
  • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
  • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Soundbar AccuVoice AV157

Niektórzy weterani przemysłu audio, tacy jak Jarl Salmela, uznany za jednego z najlepszych na świecie projektantów głośników, w 2003 roku połączyli siły z ambicją zrewolucjonizowania systemu audio TV i stworzyli markę ZVOX Audio. W następnym roku ta amerykańska marka narzuciła nowe standardy poprzez opracowanie pierwszego głośnika, który w rzeczywistości stał się pierwszym na świecie systemem kina domowego – SoundBase.

W tej niezwykle konkurencyjnej branży marka ZVOX Audio przetrwała epoki i wciąż oferuje wyjątkowo wszechstronny katalog produktów wyprzedzających swoje czasy. Niezależnie od oczekiwań zawsze można w nim znaleźć model spełniający wszystkie wymagania. Od 2012 roku marka wprowadziła nową funkcję pod nazwą AccuVoice. Technika ta pozwala znacznie zwiększyć wyrazistość głosów, nawet jeżeli soundbar jest ustawiony na bardzo niski poziom głośności.

Inaczej mówiąc, głos i ścieżka dźwiękowa są oddzielone, aby całość była idealnie zrozumiała. Nawet w przypadku programu słabo zmiksowanego wyraźnie słychać każde wypowiadane słowo.
Jest to autentyczny i imponujący wynik, który umacnia pozycję marki ZVOX Audio jako lidera na rynku. Nie inaczej będzie po wprowadzeniu na rynek nowego soundbara AccuVoice AV157.

Funkcje:

Soundbar AccuVoice AV157 marki ZVOX Audio proponuje liczne funkcje skryte pod wysokiej klasy designem i wyposażone w 12 poziomów mocy zapewniających niewiarygodny komfort słuchania.
Oto główne funkcje tego produktu, wyróżniającego się na tle innych.

Elegancki wygląd: Ten nowy produkt z kolekcji AccuVoice charakteryzuje się designem wysokiej klasy, który został opracowany całkowicie od początku w celu zapewnienia użytkownikowi nowych wrażeń.
Niewielkie rozmiary umożliwiają proste przenoszenie urządzenia pomiędzy pomieszczeniami w celu skorzystania z różnych możliwości słuchania. Można również powiesić głośnik na ścianie, korzystając z otworów do zawieszania.

Rewolucyjny dźwięk: Nie trzeba tego dowodzić. Produkty marki ZVOX Audio charakteryzują się wyjątkowym dźwiękiem przewyższającym wszelką konkurencję. Dzięki nowemu produktowi ta ambitna marka idzie o krok dalej.
Filmy, ulubione seriale lub muzyka ożyją wewnątrz domu. Niesamowite wrażenia dla użytkownika, od których można się uzależnić. Ponadto wprowadzono funkcję umożliwiającą zmniejszanie głośności podczas reklam.

Nowy pilot: W przeciwieństwie do starszych wersji, dla modelu AccuVoice AV 157 użyto całkiem nowego pilota, o bardziej solidnej budowie, z wypukłymi przyciskami łatwo wyczuwalnymi w ciemności, a przy tym całkowicie odpornego na wodę. Podobnie jak wszystkie systemy tej marki, model AV157 można zaprogramować do działania z wszystkimi pilotami na podczerwień.

Przetestowaliśmy go dla Państwa:

„To bardzo dobry produkt dla osób, które nie słyszą mowy podczas oglądania filmów. Głosy są wzmacnianie względem muzyki lub odgłosów tła. Różne ustawienia umożliwiają rzeczywistą personalizację słuchania filmów lub programów telewizyjnych. Zastosowano 3 poziomy surround, które są bardzo wyraźne. Im wyższy poziom surround, tym bardziej umiarkowany głos. Tryb surround 3 jest niesamowity podczas oglądania filmów. Za pomocą przycisku „other setting” na pilocie można również dostosowywać tony niskie i wysokie. Podłączenie do telewizora jest bardzo łatwe. Podsumowując, jest to produkt wyróżniający się stosunkiem jakości do ceny”.

Dane techniczne:

  • Wymiary produktu: 7,87 x 43,18 x 7,87 cm, masa całkowita 1,36 kg
  • Moc: 24 W
  • Kolor i wykończenie: czarne
  • Łączność: podczerwień

Sposób użycia:

Obsługa soundbara AccuVoice AV157 jest bardzo prosta i intuicyjna. Ustawianie parametrów jest wyjątkowo proste. Wystarczy podłączyć przewód zasilania z końcówką światłowodową. Ten nowy produkt zapewnia szczególnie przyjemne wrażenia dźwiękowe.

Co Państwo otrzymają?

  • 1 soundbar AccuVoice AV157
  • 1 pilot zdalnego sterowania
  • 1 instrukcję obsługi

Dostępny w kolorze czarnym soundbar AccuVoice AV157 marki ZVOX Audio zapewni niespotykane wrażenia dźwiękowe podczas odtwarzania płyt blu-ray lub ulubionej muzyki. To idealny sprzęt do domu, który dzięki niewielkim wymiarom można bardzo łatwo przenosić. Nie zwlekaj z zakupem nowego niezbędnego soundbara wiodącej w branży marki ZVOX Audio!

 
REFB-2259
Opis
Zasilanie
Zasilanie sieciowe
Gwarancja
24 miesiące
Stan
Nowy
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także