Zatyczki do uszu Audilo Dreamz

Zatyczki do uszu Audilo Dreamz

65,00 zł
Brutto
 • Bezpieczna Płatność kartą bankową Bezpieczna Płatność kartą bankową
 • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
 • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku Audilo Dreamz do snu (SNR -24 dB)

Funkcja:

Zespół Audilo z dumą przedstawia nowe zatyczki do uszu do snu, nazwane po prostu „Audilo Dreamz”. Zatyczki te są owocem naszego doświadczenia w dziedzinie ochrony słuchu sięgającego 2008 roku. Stworzyliśmy je dzięki licznym opiniom użytkowników w celu spełnienia ich potrzeb. Zatyczki te charakteryzują się prostą i skuteczną budową i zawierają wysokiej jakości filtr (-24 dB), który pozwala zasnąć naturalnym snem, filtrując dźwięki niepotrzebne (bardzo głośne) i przepuszczając naturalne dźwięki z otoczenia.

Czy Państwo wiedzieli? Długotrwały brak snu ma fatalne skutki dla zdrowia. Badania przeprowadzone przez INSERM wykazały, że średnio co trzeci Francuz cierpi na zaburzenia snu.  Do czynników mających poważny negatywny wpływ na sen należy stres, ale również hałas z otoczenia.

Wrażliwość na hałas jest różna u poszczególnych osób, ale zazwyczaj zaburzenia snu pojawiają się wtedy, kiedy poziom hałasu przekracza 30 dB.
Rozwiązanie problemu mogą stanowić zatyczki do uszu Audilo Dreamz, które zapewniają tłumienie hałasu na średnim poziomie 25 dB.

Zatyczki do uszu wielokrotnego użytku Audilo Dreamz są produkowane z tworzywa termoplastycznego. Jest to komfortowy i hipoalergiczny materiał, który dostosowuje się do temperatury ciała i nie powoduje podrażnień ani przegrzania przewodu słuchowego.

Obecność filtra akustycznego w zatyczce pozwala:

 • Nie być całkowicie odizolowanym od dźwięków. Można zatem bez problemu usłyszeć budzik lub płacz dziecka w nocy.
 • Przepuszczać powietrze do przewodu słuchowego, co zapobiega nieprzyjemnemu wrażeniu „zatkanego ucha” lub rezonansowi wewnętrznemu. Ponadto przewód słuchowy musi oddychać, zatyczek tych można zatem używać regularnie (w przeciwieństwie do kulek z wosku lub innych rodzajów zatyczek, które przy powtarzalnym używaniu mogą powodować zatykanie uszu woskowiną).

Filtr akustyczny jest całkowicie wyjmowalny, można zatem dobrać rozmiar końcówki dousznej (rozmiar M w kolorze szarym lub rozmiar L w kolorze zielonym) i włożyć do niej filtr.

☞ Czy Państwo wiedzieli? Bardzo częste używanie zatyczek do uszu może powodować gromadzenie się woskowiny i pogorszenie stanu przewodu słuchowego. Zatyczki do uszu Audilo Dreamz do snu, w przeciwieństwie do klasycznych zatyczek z pianki, mają ergonomiczny kształt, który przepuszcza powietrze do przewodu słuchowego, dbając w ten sposób o higienę ucha.

Zatyczki do uszu Audilo Dreamz do snu sprawdzają się idealnie między innymi w następujących przypadkach:

chrapanie, hałaśliwi sąsiedzi, duże natężenie ruchu na zewnątrz, przejazdy publicznymi środkami transportu itp.

Cechy charakterystyczne:

 • Przetestowane akustycznie w 100%.
 • Możliwość ponad 100-krotnego użycia.
 • SNR: 24 dB
 • Wyprodukowane w Holandii
 • Certyfikowane zgodnie z normą ISO 9001 
 • Materiał: tworzywo termoplastyczne
 • Hipoalergiczne
 • Rozmiar M (6–11 mm), kolor szary
 • Rozmiar L (7–12 mm), kolor zielony

Sposób użycia:

Jak wkładać zatyczki do uszu chroniące przed hałasem? Wystarczy lekko pociągnąć górną część ucha w celu wyprostowania przewodu słuchowego, a drugą ręką włożyć zatyczkę.

Zatyczki są dostępne w dwóch rozmiarach. Wcześniej należy dobrać rozmiar najlepiej dopasowany do ucha. Zatyczki do uszu w kolorze szarym odpowiadają rozmiarowi średniemu, a kolor zielony odpowiada rozmiarowi dużemu. Wyjmowanie filtra jest bardzo proste – należy lekko ścisnąć zatyczkę w celu wysunięcia filtra. Należy pamiętać o prawidłowym umieszczeniu filtra (część czerwona musi znajdować się wewnątrz zatyczki).

Aby wyjąć zatyczkę z ucha, należy użyć małego języczka na jej końcu.

Zalecamy czyszczenie zatyczek do uszu po każdym użyciu za pomocą wilgotnej ściereczki. Należy pamiętać o prawidłowym umieszczeniu zatyczek w pudełku. Pozwoli to zachować ich trwałość.

Co Państwo otrzymają?

 • 1 parę końcówek w rozmiarze M (kolor szary)
 • 1 parę końcówek w rozmiarze L (kolor zielony)
 • 1 parę filtrów akustycznych Audilo Dreamz
 • 1 pudełko transportowe wielokrotnego użytku
 
Audilo
REFB-2264
Opis
Poziom tłumienia
Średnie (21–24 dB)
Materiał
Formowane pod wpływem ciepła
Kategoria
Stopery do uszu
Zastosowanie
Sen
Zastosowanie stoperów
Do wielokrotnego użytku
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także