Zatyczki do uszu Audilo Classic

Zatyczki do uszu Audilo Classic

48,00 zł
Brutto
 • Bezpieczna Płatność kartą bankową Bezpieczna Płatność kartą bankową
 • Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt) Szybka dostawa: wysyłka następnego dnia (bez weekendów i świąt)
 • Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni Zwrot produktu możliwy w ciągu 14 dni
 

Wielorazowe zatyczki do uszu chroniące przed hałasem Audilo Classic.

Funkcja:

Firma Audilo sprzedaje zatyczki do uszu od ponad 10 lat. Z dumą proponujemy dziś nasze zatyczki Audilo Classic, będące owocem naszych doświadczeń i wsłuchiwania się w opinie klientów w celu zaproponowania najlepszego produktu do wielu zastosowań.
Model Audilo Classic został opracowany jako zatyczki do uszu będące punktem odniesienia, o idealnej budowie, z miękkiego i wytrzymałego materiału, do różnych zastosowań powtarzających się w czasie. Łatwe do przechowywania (kompaktowe zamykane pudełko) i czyszczenia, zatyczki Audilo Classic można zabierać ze sobą wszędzie!

Czy wiedzieli Państwo, że powtarzające się narażenie na hałas o natężeniu ponad 85 decybeli może powodować poważne szkody, a nawet utratę słuchu? Poziom dźwięku podczas zwykłej rozmowy wynosi około 60 decybeli. Obecnie występują liczne sytuacje, w których hałas otoczenia jest zbyt wysoki dla naszego ucha wewnętrznego. Dlatego istotne znaczenie ma podejmowanie prostych działań chroniących słuch: stosowanie ochronników słuchu.

Zatyczki do uszu Audilo Classic mają wiele zastosowań i charakteryzują się średnim poziomem tłumienia hałasu wynoszącym 23 dB.

Te chroniące przed hałasem zatyczki do uszu charakteryzują się ergonomiczną, dwuwarstwową budową z zastosowaniem między warstwami kieszeni powietrznych, które służą jako dodatkowe wyciszenie. Ich kształt jest odpowiedni dla ponad 80% mężczyzn i kobiet. Są one wykonane z miękkiego silikonu, nadają się do mycia i nie powodują alergii:  chronią uszy przed wrażeniem dyskomfortu i można ich używać przez lata.

Charakterystyki techniczne:

Zatyczki Audilo Classic zapewniają pełne blokowanie, co oznacza, że są wyposażone w zamkniętą membranę, która nie przepuszcza żadnej częstotliwości dźwięku (lub raczej wszystkie częstotliwości są tłumione bez filtrowania). Tłumienie jest silne, a zatyczki są bardzo wytrzymałe (można ich również używać do blokowania wody) i bardzo miękkie – wykonane z miękkiego materiału w celu zwiększenia komfortu (zatyczki Audilo Classic są wykonane jako pojedynczy element, nie zawierający żadnych części sztywnych, które mogłyby się odczepić w uchu).

Rozmiar: wystarczy wybrać odpowiedni kolor!

Otrzymają Państwo 3 pary kompletnych zatyczek, wśród których łatwo znaleźć własny rozmiar. Każdy rozmiar zatyczek ma inny kolor: para zatyczek w rozmiarze S jest przezroczysta, zatyczki w rozmiarze M mają kolor niebieski, a zatyczki w rozmiarze L – kolor biały.
Podsumowując, w pudełku Audilo Classic z pewnością znajdzie się rozmiar, który będzie najlepiej dopasowany do uszu!

Pozostałe rozmiary można zachować dla innych członków rodziny (dorosłych/dzieci) lub przyjaciół.

Podobnie jak zatyczki na miarę, zatyczki Audilo Classic są dyskretne i po włożeniu do przewodu słuchowego stają się niewidoczne. Są one dostarczane z etui transportowym.

Zatyczki Audilo Classic dostosowują się do każdej sytuacji:

 • Podróże: Wiele osób niekorzystnie odczuwa zmiany ciśnienia atmosferycznego w samolocie lub w pociągu. Zatyczki Audilo zapobiegają takim odczuciom i pozwalają odpocząć w trakcie podróży w celu zminimalizowania skutków jet-lag.

 • Pływanie: Pływacy często cierpią na infekcje uszu powodowane przez zimną wodę z basenu. Zatyczki do uszu Audilo do pływania uniemożliwiają wnikanie wody do przewodu słuchowego podczas pływania (bez całkowitego blokowania docierania dźwięków).

 • Czytanie/koncentracja: Czasami trudno się odizolować od hałasu, aby spokojnie poczytać. Zatyczki do uszu Audilo Classic wytłumią otaczające dźwięki i zapewnią chwilę ciszy oraz spokoju.

 • Prace ogrodowe i remontowe: Prace ogrodowe i remontowe są zazwyczaj bardzo hałaśliwe, ponieważ są wykonywane z użyciem narzędzi do wiercenia, kopania lub szlifowania. Zatyczki do uszu Audilo Classic skutecznie zmniejszą uciążliwe hałasy.

 • Praca biurowa: Czasami podczas pracy biurowej – w przestrzeni typu open-space lub podczas pracy zdalnej – ciężko się skoncentrować z powodu otaczającego hałasu. Zatyczki Audilo zapewnią idealne tłumienie bez izolowania od reszty zespołu.

 • Sen: Zatyczki do uszu Audilo idealnie chronią przed uciążliwym hałasem nocnym. Zatyczki do uszu Audilo Classic zapewniają tłumienie hałasów z otoczenia wynoszące 23 dB, zapewniając równocześnie możliwość usłyszenia budzika. Osoby o twardym śnie nie będą zatem mieć kłopotów z pobudką.

 • Jazda na motocyklu: Czasami zapomina się, jak wrażliwy jest słuch na drodze. Zatyczki Audilo Classic zapewnią ochronę przed hałasem wiatru, równocześnie umożliwiając zachowanie czujności dzięki słyszalności komunikatów radiowych oraz odgłosów ruchu drogowego.

 • Imprezy: Zatyczki Audilo Classic zapewnią pełne doznania muzyczne, obniżając dla bezpieczeństwa poziom głośności.

Ta lista nie jest oczywiście wyczerpująca i zatyczki do uszu Audilo Classic doskonale sprawdzą się w wielu innych sytuacjach.

Cechy charakterystyczne:

 • Możliwość ponad 100-krotnego użycia!
 • Wyprodukowane w Europie (Holandia)
 • Ekologiczne
 • Miękka tekstura
 • SNR 23 dB
 • Rozmiar mały (5–10 mm), przezroczyste
 • Rozmiar średni (6–11 mm), kolor niebieski
 • Rozmiar duży (7–12 mm), kolor biały
 • Gwarancja: 2 lata

Sposób użycia:

Jak należy wkładać zatyczkę do przewodu słuchowego? Jedną ręką pociągnąć za górną część ucha, a następnie drugą ręką wsunąć zatyczkę do przewodu słuchowego. Na zewnątrz przewodu widoczny powinien być jedynie języczek. Aby wyjąć zatyczkę, należy chwycić języczek i delikatnie wyciągnąć.
Po każdym użyciu zatyczek do uszu należy pamiętać o ich wyczyszczeniu.

Jak czyścić zatyczki do uszu Audilo? Aby usunąć woskowinę, która osadza się naturalnie, należy delikatnie przecierać zatyczkę letnią wodą z mydłem. Można również użyć aerozolu czyszczącego/dezynfekującego, takiego jak Spray Audilo 110 ml, sprzedawany oddzielnie.

Porada dotycząca użytkowania: aby zachowywać trwałość zatyczek, po każdym użyciu należy je chować do pudełka transportowego. Możliwość ponad 100-krotnego użycia!

Co Państwo otrzymają?

 • 1 parę zatyczek do uszu Audilo Classic w rozmiarze S (przezroczyste)
 • 1 parę zatyczek do uszu Audilo Classic w rozmiarze M (kolor niebieski)
 • 1 parę zatyczek do uszu Audilo Classic w rozmiarze L (kolor biały)
 • Etui do przechowywania
 • Instrukcję użytkowania
 
Audilo
REFB-2265
Opis
Poziom tłumienia
Lekkie (12–20 dB)
Materiał
Formowane pod wpływem ciepła
Zastosowanie stoperów
Do wielokrotnego użytku
     

Zadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)
 

Zobacz także