Pałąk chroniący przed hałasem Quies Professionnel QPCM01

Previous
Next
190,00 zł
Brutto
W magazynie

Darmowa dostawa od 175zł

100% bezpieczna płatność

30 dni na
zmianę decyzji

Pałąk chroniący przed hałasem Quies Professionnel QPCM01

Lepiej niż zwykłe zatyczki do uszu: pałąk chroniący przed hałasem Quies QPCM01.

Dzięki pałąkowi chroniącemu przed hałasem Professionnel QPCM01 marka Quies, słynna ze swoich kulek „Boules Quies” z wosku, ma rozwiązanie dla profesjonalistów pracujących w ogłuszającym otoczeniu. Jeżeli wykonujesz swój zawód w hałaśliwym miejscu lub jesteś otoczony przez urządzenia emitujące dźwięk, na przykład obrabiarki lub instrumenty muzyczne, musisz chronić swój słuch.

Jednym z rozwiązań są zatyczki do uszu, ale mogę one nie trzymać się prawidłowo w przewodzie słuchowym. Ponadto po ich wyjęciu nie wiadomo gdzie je odłożyć, aby pozostały czyste i aby można je było odnaleźć. Pałąk chroniący przed hałasem Quies QPCM01 pozwoli pracować w każdym hałaśliwym miejscu bez konieczności ciągłego poprawiania zatyczek w uszach.

Funkcja:

Pałąk chroniący przed hałasem Quies Professionnel QPCM01, dzięki SNR (Standard Noise Reduction – standardowe obniżanie hałasu) wynoszącemu 29 dB, przepuszcza najważniejsze dźwięki, mowę, alarmy, sygnały dźwiękowe itp. Jego niezwykle niska masa wynosząca zaledwie 14 gramów pozwoli zapomnieć, że go nosisz. Zatyczki są wykonane z miękkiej i antyalergicznej pianki, można je myć i łatwo wymieniać.

Na naszej stronie Audilo.com można zamawiać zatyczki zamienne do pałąka Quies Professionnel. Mając brudne ręce lub pracując w rękawicach nie trzeba już manipulować zatyczkami do uszu. Wystarczy pociągnąć elastyczny pałąk Quies QPCM01 z jednej strony, aby kolejno uwolnić uszy bez dotykania zatyczek ani uszu.

Charakterystyki:

  • Wymienne zatyczki z miękkiej pianki.
  • Tłumienie hałasu 29 dB.
  • Pałąk chroniący przed hałasem i zatyczki do mycia w wodzie z mydłem.
  • Możliwość noszenia na szyi, kiedy zatyczki nie są potrzebne.
  • Zgodność z normą bezpieczeństwo EN 352.
  • Pałąk Quies QPCM01, bardzo lekki (14 g) i elastyczny.
  • Łatwy do zakładania i zdejmowania.

Sposób użycia:

Pałąk chroniący przed hałasem Quies Professionnel zakłada się pod brodę, dzięki czemu obie zatyczki dobrze utrzymują się w uszach. Używanie jest bardzo proste: wystarczy umieścić pałąk pod brodą, a zatyczki umieścić przy wejściu do każdego ucha. Następnie należy „popchnąć” palcami pałąk po każdej stronie, aby nieznacznie wsunąć zatyczki do przewodu słuchowego. Po kilkukrotnym użyciu pałąka chroniącego przed hałasem gesty te staną się automatyczne.

Nieużywany pałąk pozostanie zawieszony na szyi. Dzięki temu nie zgubisz zatyczek do uszu, które ponadto pozostaną czyste. Zatyczki do uszu pałąku chroniącym przed hałasem Quies QPCM01 można wymieniać, ale pomiędzy kolejnymi zamówieniami można zwiększyć ich trwałość, myjąc je wodą z mydłem i starannie susząc przed ponownym użyciem. Jednakże w przypadku intensywnego używania zaleca się ich regularną wymianę, aby nie utracić zdolności tłumienia hałasu wynoszącej 29 decybeli. Pałąk można czyścić za pomocą szmatki, z użyciem wody z mydłem lub bez.

Co Państwo otrzymają?

  • Pałąk chroniący przed hałasem Quies QPCM01 z 2 zatyczkami.
  • Instrukcję obsługi.
Poziom tłumienia Mocne (25–30 dB)
Zastosowanie stoperów Do wielokrotnego użytku
Kategoria : Dorosły Marka : Quies

Możesz lubić...