Zatyczki do uszu dla muzyków Audionova Music 16dB

92,00 zł
Brutto
W magazynie

Darmowa dostawa od 175zł

100% bezpieczna płatność

30 dni na
zmianę decyzji

Zatyczki do uszu dla muzyków Audionova Music 16dB 

Hałas nie zawsze jest obojętny dla zdrowia uszu. Dlatego wskazane jest stosowanie zatyczek do uszu. Poznaj ich przydatność i właściwości.

Funkcje :

Zatyczki do uszu Audionova music są niezbędnym urządzeniem dla miłośników muzyki. Chronią słuch przed możliwym wpływem agresywnych czynników.  Komórki ucha wewnętrznego mogą obumierać. Możesz polegać na zatyczkach do uszu, aby hałas przestał być szkodliwy dla Twojego słuchu. 

Zatyczki do uszu Audionova music zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o profilu miłośników muzyki. Stosują oni muzyczne ochronniki słuchu w celu obniżenia mocy dźwięków przesyłanych do uszu.

Proponowany wskaźnik redukcji to 16 decybeli. Muzyczne ochronniki słuchu są wielokrotnego użytku. Oferowane są w trzech rozmiarach. Możesz znaleźć model o małym, średnim i dużym rozmiarze. Każdy będzie do siebie pasował. Zatyczki do uszu są proste w formie, białe, a ich filtr jest w kolorze zielonym. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy silikonem a akrylem. Oba materiały są wygodne i delikatne dla skóry.

Zatyczki do uszu wyposażono w filtry akustyczne. Filtry te mają na celu tłumienie dźwięków odbieranych na wysokości organu słuchu. Składają się z membrany i siatki, dzięki czemu dźwięk może przez nie przenikać i być wiernie odtwarzany w uchu z odpowiednią częstotliwością. 

Jakie zagrożenia wiążą się z hałasem ?

W trakcie koncertu hałas rozchodzący się po audytorium może z łatwością przekraczać poziom 100 decybeli. Należy pamiętać, że to maksymalny limit dozwolony przez prawo. Przedłużone słuchanie tego samego dźwięku o natężeniu 85 decybeli będzie stanowić zagrożenie dla bębenków usznych. Orientacyjnie, narząd słuchu jest w stanie wytrzymać poziom hałasu 85 decybeli przez maksymalnie 4 minuty. Przekroczenie tego czasu może skutkować uszkodzeniem słuchu.

Kto może używać tych zatyczek do uszu ?

Sprzęt przeznaczony jest przede wszystkim dla muzyków i artystów. Te profile zawodowe są narażone na uciążliwości dźwiękowe o natężeniu przekraczającym 85 decybeli. Taki poziom jest uważany za granicę bezpieczeństwa. Muzyk może wówczas narazić się na pojawienie się problemu szumu w uszach. Pracownicy budowlani również mogą używać zatyczek do uszu.
Zatyczki do uszu Audionova music są idealne dla osób grających na instrumentach (perkusja, instrumenty dęte), dla osób zawodowo zajmujących się muzyką (wokalistów, didżejów, zespołów) oraz melomanów (np. osób biorących udział w koncertach czy festiwalach)

Cechy charakterystyczne :

 • Skutecznie filtrują dźwięki
 • Poprawiają jakość dźwięków
 • Skutecznie chronią uszy
 • Różne rozmiary

Używanie zatyczek do uszu :

Zatyczki do uszu Audionova music należy wkładać do uszu podczas koncertów lub gdy użytkownik znajdzie się w stosunkowo hałaśliwym miejscu. Muzyczne ochronniki słuchu muszą pasować do kanałów słuchowych użytkownika.

Ponieważ jest to zatyczka wielokrotnego użytku, możesz bez obaw założyć muzyczne ochronniki słuchu na małżowinę uszną, wyczyścić je i ponownie założyć następnego dnia. Celem jest zablokowanie całego wejścia do kanału słuchowego. Dzięki filtrowi akustycznemu nadal możesz słuchać tego, co dzieje się na zewnątrz.

Co otrzymasz w zestawie ?

Po powrocie do domu zatyczki do uszu Audionova music można przechowywać w aluminiowym etui ochronnym. Można je przyczepić do breloczka, który otrzymasz podczas zakupu. Dzięki temu możesz łatwo je przewozić. W ten sposób właściciel nie zapomni zabrać ich z domu.

 • Brelok
 • 2 filtry akustyczne
 • 2 rozmiary końcówek dousznych
Poziom tłumienia Lekkie (12–20 dB)
Typ Dorosły
Materiał Formowane pod wpływem ciepła
Kategoria Stopery do uszu
Zastosowanie Koncert
Zastosowanie stoperów Do wielokrotnego użytku
Kategoria : Muzyka i koncerty Marka : Audionova
View the trust certificate
 • For further information on the nature of the review controls, as well as the possibility of contacting the author of the review please consult our Transparency Charter.
 • No inducements have been provided for these reviews
 • Reviews are published and kept for a period of five years
 • Reviews can not be modified: If a customer wishes to modify their review then they can do so by contacting Verified Reviews directly to remove the existing review and publish an amended one
 • The reasons for deletion of reviews are available here.

5 /5

Based on 1 customer reviews

 • 1
  0
 • 2
  0
 • 3
  0
 • 4
  0
 • 5
  1
Sort reviews by :

Faraut O. published the 20/06/2022 following an order made on 07/06/2022

5/5

Wszystko ok

Did you find this helpful? Yes 0 No 0

×

PytaniaZadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Możesz lubić...