Tablet dla seniora Beafon TAB LITE TW10

1 180,00 zł
Brutto
W magazynie

Darmowa dostawa od 175zł

100% bezpieczna płatność

30 dni na
zmianę decyzji

Tablet dla seniora Beafon TW10

Na rynku pojawiła się właśnie nowość od znanej niemieckiej marki Beafon – tablet Beafon TW10 Senior Najnowsza technologia, design i funkcje sprawiają, że jest on szczególnie polecany dla użytkowników-seniorów.
Wydajny i łatwy w użyciu, może towarzyszyć użytkownikowi wszędzie.

Działanie:

Tablet dla seniorów Beafon TW10 wyposażony jest w 10,1-calowy ekran, który zapewnia doskonałą czytelność przy niewielkich rozmiarach. Wyposażony w 2 GB pamięci RAM i czterordzeniowy procesor 1,8 GHz, posiada dwa interfejsy użytkownika (Android i Beafon), które pozwalają na wybór własnego środowiska pracy.

Interfejs Beafon Bea easy jest przeznaczony specjalnie dla seniorów. Prosty i intuicyjny, zawiera kilka natywnych aplikacji upraszczających seniorom życie, bez ograniczania możliwości tabletu! W tym interfejsie wszystkie klawisze skrótów są powiększone, co ułatwia nawigację, zwłaszcza w przypadku problemów ze sprawnością manualną. 

Tablet dla seniorów Beafon TW10 ma elegancki i stylowy wygląd, jest wyposażony w fizyczne przyciski zasilania i regulacji głośności oraz antypoślizgowy tył z ekologicznej skóry dla zwiększenia przyczepności.

Długi czas działania bez ładowania:

Tablet jest wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh, dzięki czemu można cieszyć się ulubionymi treściami lub spędzić długie godziny na oglądaniu filmów bez obaw o stan naładowania baterii. 

Zintegrowany GPS

Tablet dla seniora Beafon TW10 korzysta z najnowszej technologii GPS i zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo. Połączony z Internetem i zlokalizowany, tablet seniora i jego aplikacje bezpieczeństwa pozwalają wezwać pomoc jednym gestem. Nie trzeba więcej wykręcać numeru i tłumaczyć, gdzie się znajdujemy!

Konfiguracja zdalna:

Problem z tabletem dla seniora? Warto skorzystać z funkcji zdalnego sterowania! Umożliwia ona komuś z bliskich dostęp do ustawień tabletu i zdalną ich konfigurację. 

DANE TECHNICZNE:

 • Wielopunktowy ekran dotykowy 10,1 cala
 • System operacyjny Android 11
 • Dwie opcje interfejsu użytkownika: Android lub Beafon
 • Zintegrowany pakiet Google
 • Zintegrowana funkcja GPS
 • Wi-Fi
 • Akumulator: 5000 mAh
 • Zintegrowane aplikacje Skype i Beafon Smart Home 
 • Opcja kontaktów ze zdjęciami zainstalowana fabrycznie
 • Funkcje zdalnego sterowania
 • Tryb głośnomówiący
 • Gniazdo na kartę micro SD o pojemności do 128 GB
 • Rozmiar: 244 x 163 x 10 mm
 • Masa: 505 gramów
 • Czas działania bez ładowania: 4 do 5 godzin przy normalnym użytkowaniu

Użytkowanie

Tablet dla seniorów Beafon TW10 oferuje nieograniczoną radość z użytkowania dzięki wielu aplikacjom. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Wbudowany aparat o rozdzielczości 5 megapikseli robi zdjęcia doskonałej jakości. W tablecie zainstalowano również przedni aparat (kamerę internetową) o rozdzielczości 2 mln pikseli. W połączeniu z oprogramowaniem do komunikacji audio i wideo Skype, urządzenie to pozwala utrzymać kontakt z bliskimi, nawet jeśli znajdują się na drugim końcu świata.

Autorska aplikacja Beafon Smart Home daje możliwość zarządzania ochroną domu z poziomu ekranu. Podłączony do kamer monitorujących (sprzedawanych oddzielnie), tablet pokazuje w czasie rzeczywistym, co dzieje się w domu użytkownika. W połączeniu z asystentem głosowym (takim jak Google Assistant lub Amazon Alexa), wystarczy poprosić o zobaczenie kamery przy wejściu, a tablet wyświetli te obrazy. Proste, pewne i dodające pewności.

Na tablecie jest także zainstalowany pakiet Google. Funkcja ta pozwala korzystać z całego zbioru praktycznego i dobrze znanego oprogramowania (przeglądarka Chrome, Google Earth...) i przeprowadzać tylko jedną aktualizację, gdy jest ona konieczna dla wszystkich programów. Koniec ze żmudnymi pojedynczymi aktualizacjami!

Wreszcie, ofertę oprogramowania tabletu Beafon TW10 dla seniorów uzupełnia szereg drobnych narzędzi. Oprócz budzika/alarmu, tablet ma również aplikację radia FM. Oprogramowanie odtwarzacza multimedialnego pozwoli słuchać ulubionej muzyki i oglądać filmy. Można je przechowywać na karcie micro SD (brak w zestawie) i mieć do swojej dyspozycji aż 128 GB miejsca. Tablet ma także bardzo praktyczną funkcję latarki.

Co zawiera zestaw?

Tablet Beafon TW10 szybko stanie się towarzyszem w każdym momencie. Podłączony do sieci, gotowy do odpowiedzi na wszystkie pytania, wkrótce stanie się asystentem, który pomoże poszerzyć wiedzę, czytać e-maile lub wykonywać różne czynności w sieci.

Zestaw zawiera:

 • Tablet dla seniora Beafon TW10
 • Ładowarkę o mocy 220 V
 • Kabel USB pozwalający na przesyłanie danych i ładowanie
 • Instrukcję szybkiego uruchamiania w języku polskim

Wiedząc to wszystko, nie warto dłużej czekać, pora zamówić swój nowy tablet dla seniora Beafon TW10 – swojego przyszłego towarzysza życia.

Głośnik Tak
Przekątna ekranu Duży wyświetlacz
Zasilanie Zasilanie sieciowe
Karty pamięci Dostępne opcjonalnie
Gwarancja 24 miesiące
Stan Nowy
Kategoria : Tablet dla seniorów Marka : Beafon

PytaniaZadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Możesz lubić...