Oskar - Przenośny wzmacniacz słuchu do TV

Previous
Next
1 220,90 zł
Brutto
W magazynie

Darmowa dostawa od 175zł

100% bezpieczna płatność

30 dni na
zmianę decyzji

Przenośny wzmacniacz słuchu do telewizora, aby korzystać z telewizji jak dawniej

Masz ochotę przetestować nowy aparat słuchowy? Przenośny wzmacniacz słuchu do telewizora stanowi doskonałą alternatywę. Może on pomagać osobom, które mają osłabiony słuch. Nie trzeba już będzie zwiększać głośności do poziomu, który przeszkadza innym osobom. Uprość sobie życie i z przyjemnością oglądaj ulubione seriale i filmy, słysząc wszystko dokładnie.


Co to jest przenośny wzmacniacz słuchu do telewizora?


Wzmacniacz dźwięku to proste urządzenie wspomagające słuch, które wzmacnia dźwięk telewizora. Nie jest to medyczny aparat słuchowy. Nie jest zatem odpowiedni dla osób, które cierpią na upośledzenie słuchu lub głuchotę.

Jest on wyposażony w:

 • uchwyt ułatwiający transport;
 • dwa głośniki o szerokim paśmie;
 • biernego pilota umożliwiającego optymalizację i wyraźne odtwarzanie dźwięku;
 • trzy przyciski regulacji filtra głosowego w celu wyboru odpowiedniego dźwięku;
 • inteligentny algorytm zapewniający ciągłe dynamiczne dostosowywanie dźwięku telewizora.

Charakterystyki przenośnego wzmacniacza słuchu

Przenośny wzmacniacz słuchu ma wszystkie cechy, które zachwycą użytkownika:

 • unikalny styl i innowacyjna technologia optymalizująca mowę, bardzo elegancka obudowa z aluminium, powłoka głośnika TV z delikatnej tkaniny odpornej na zabrudzenia;
 • brak konieczności skomplikowanej konfiguracji: dwa przycisku służące do włączania lub wyłączania i regulacji głośności w celu optymalizacji dialogów;
 • łatwe przenoszenie za pomocą uchwytu z możliwością ustawienia w dowolnym miejscu w domu: w kuchni, łazience, sąsiednim pokoju;
 • silny sygnał umożliwiający utrzymywanie dźwięku telewizora bez przerw;
 • wyraźnie słyszalne dialogi, głosy dochodzące z telewizora są idealnie wyraźne i nie są zakłócane przez hałasy tła;
 • używanie jak dodatkowego głośnika TV, całkowicie niezależnego od aparatu słuchowego;
 • działanie niezależne od głośności telewizora;
 • trwały akumulator litowo-jonowy zapewniający działanie przez 16 godzin pozwala spędzać długie wieczory przed telewizorem.

Odpowiedni do każdego standardowego telewizora: niezależnie od typu telewizora przenośny wzmacniacz słuchu może działać jak głośnik TV. Wystarczy podłączyć stację bazową do cyfrowego lub analogowego wyjścia audio TV telewizora Smart. Po podłączeniu, można się rozsiąść i regulować dźwięk wzmacniacza.

Korzyści z używania przenośnego wzmacniacza dźwięku

Używając przenośnego wzmacniacza dźwięku, można zwiększyć głośność telewizora. Dźwięk staje się bardziej czysty i wyraźniejszy. Urządzenie zapewni wyjątkową jakość dźwięku. Jest ono skuteczne przede wszystkim podczas używania w konkretnym miejscu.

Systemy wzmacniaczy TV stanowią doskonały sposób na słuchanie telewizji z odpowiednią głośnością bez przeszkadzania komukolwiek. Można słuchać filmu bezpośrednio przez aparat słuchowy i dobrać regulację w zależności od swoich potrzeb. Jakość dźwięku podstawowego nie zmienia się. W razie potrzeby można użyć słuchawek. Dzięki nim każde słowo będzie jeszcze bardziej zrozumiałe.

Oprócz uchwytu do przenoszenia bardzo wygodne jest również łącze bezprzewodowe urządzenia. Dzięki niemu przenośny wzmacniacz słuchu można zabierać ze sobą do różnych pomieszczeń w domu. Jest łatwy w użyciu i można go zabierać ze sobą w podróż. Ponieważ służy jako głośnik TV, jest praktyczny na kempingu, łodzi, w domu wakacyjnym itp. Dialogi są wyraźne przy normalnej głośności nawet w podróży.

Przenośnego wzmacniacza dźwięku można używać również z urządzeniami innymi niż telewizor. Można go podłączać do dowolnego systemu audio, na przykład radioodbiornika. Można go również zabierać ze sobą do innych pokoi, aby na przykład słuchać wiadomości telewizyjnych.

W porównani z innymi klasycznymi aparatami słuchowymi urządzenie to jest tańsze. Podstawowym argumentem dla jego sprzedaży jest cena.

Co otrzymają Państwo razem z urządzeniem?

Dzięki przenośnemu wzmacniaczowi dźwięku można skończyć ze zwiększaniem głośności telewizora lub radioodbiornika do poziomu, który będzie przeszkadzać innym osobom. Przenośny wzmacniacz słuchu optymalizuje mowę. Głos jest wyraźnie słyszalny w dowolnym miejscu w domu. Ponadto dialogi są wzmacniane, a wszystkie zbędne hałasy, które mogłyby przeszkadzać, są idealnie filtrowane. W ten sposób każde słowo jest zrozumiałe. Zachęcamy do nabycia tego urządzenia, aby w pełni korzystać z chwil przed telewizorem.

Przenośne wzmacniacze dźwięku można znaleźć przede wszystkim w sklepach internetowych. Sklepy te prezentują je jako wzmacniacze audio przeznaczone specjalnie dla osób starszych.

Gwarancja 24 miesiące
Kategoria : Głośnik TV

PytaniaZadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Możesz lubić...