Sennheiser HD 569 słuchawki przewodowe

710,00 zł
Brutto
W magazynie

Darmowa dostawa od 175zł

100% bezpieczna płatność

30 dni na
zmianę decyzji

Sennheiser HD 569 słuchawki przewodowe

Słuchawki mogą pełnić wiele ról w różnych codziennych czynnościach. Niezależnie od tego, czy jest to słuchanie muzyki, czy też prowadzenie i odbieranie rozmów telefonicznych, słuchawki przewodowe Sennheiser HD 569 dają radę. Ten model słuchawek przewodowych spełnia oczekiwania użytkowników poszukujących maksymalnej izolacji dźwięku.

Cechy:

Jako jedna z wiodących marek w dziedzinie projektowania słuchawek, Sennheiser oferuje Ci produkty wysokiej klasy. Jesteś nieczęstym użytkownikiem lub masz cienkie ucho? Przewodowe słuchawki HD 569 zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego stylu użytkowania.

Konstrukcja: projektanci słuchawek wprowadzili wyściełany pałąk, aby uniknąć problemu ucisku czaszki odczuwanego podczas użytkowania. Dodatkowo słuchawki wyposażone są w poduszki nauszne, aby zoptymalizować komfort użytkownika podczas prawdziwych doznań słuchowych.
Okablowanie i kompatybilność: Słuchawki Sennheiser HD 569 posiadają dwa rodzaje odłączanych kabli, każdy o długości 3 m, do których podłączony jest wtyk jack 6,35 mm wykonany z miedzi. Wtyczka jack pozwala na podłączenie do systemu hi-fi. Należy zauważyć, że tych słuchawek nie można podłączyć do Bluetooth. Zamiast tego można go używać do komputera, smartfona lub tabletu.

Cechy:

Oto różne cechy słuchawek Sennheiser.

Jakość dźwięku: Przewodowe słuchawki Sennheiser HD 569 wyróżniają się jakością wytwarzanego dźwięku. Dzieje się tak dlatego, że zapewniają wyjątkową jakość dźwięku dzięki zastrzeżonej technologii przetworników Sennheiser i konstrukcji Ergonomic Acoustic Refinement.
Autonomia: Nie masz się o co martwić, jeśli chodzi o autonomię słuchawek, ponieważ nie posiadają one baterii. Mogą pracować od razu przez wiele godzin, jeśli podłączysz je do stojaka.
Dlaczego warto wybrać przewodowe słuchawki Sennheiser HD 569?

Na pierwszy rzut oka słuchawki Sennheiser HD 569 z pewnością przypadną Ci do gustu. Dzięki lekkiej, a zarazem wytrzymałej konstrukcji, możesz korzystać z tych słuchawek, aby cieszyć się prawdziwym komfortem podczas całej swojej aktywności. Mimo że należą do kategorii przewodowej, słuchawki te zapewniają przyjemne wrażenia słuchowe, nawet podczas długich podróży.

Co otrzymujesz?

Kupując słuchawki Sennheiser, otrzymasz :

kabel z przyciskiem do sterowania mikrofonem i odbierania rozmów telefonicznych;
wtyczkę jack do połączenia słuchawek z Twoimi mediami.

Typ słuchawek Pałąk
Gwarancja 24 miesiące
Połączenie Cyfrowy Przewodowy
Wersja Solo
Kategoria : Słuchawki Marka : Sennheiser

PytaniaZadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Możesz lubić...