Elektroniczna niania wideo Geemarc Sentinel z wibrującą poduszką

Previous
Next
910,00 zł
Brutto
W magazynie

Darmowa dostawa od 175zł

100% bezpieczna płatność

30 dni na
zmianę decyzji

Elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel: pełny nadzór nad niemowlęciem

Funkcja

Elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel to urządzenie do nadzorowania niemowlęcia, wyposażone w kamerę i kolorowy ekran. Umożliwia wizualizację w czasie rzeczywistym ruchów i odgłosów niemowlęcia z odległości 300 metrów. Urządzenie jest również wyposażone w funkcję walkie-talkie, która umożliwia rodzicom komunikowanie się z dzieckiem z innego pomieszczenia.

Elektroniczna niania wideo to również elektroniczna niania z wibracjami: idealna dla osób niedosłyszących, jest wyposażona w wibrującą poduszkę, która powiadamia o krzyku lub ruchach poprzez silne wibracje. 

Szerokokątna kamera HD zapewnia lepszą widoczność pokoju dziecka. Tryb noktowizyjny umożliwia nadzór nawet w ciemności. Dzięki kolorowemu ekranowi LCD 2,4 cala rodzice wyraźnie widzą ruchy dziecka. W przypadku wykrycia hałasów lub ruchów wysyłane są alarmy wizualne i dźwiękowe w celu ostrzeżenia rodziców. Funkcja walkie-talki pozwala rodzicom na zdalne mówienie do dziecka i uspokojenie go, jeżeli jest pobudzone lub płacze.

Charakterystyki:

Elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel to wyrób wysokiej jakości z różnymi praktycznymi funkcjami:

 • Szerokokątna kamera HD zapewniająca lepszą widoczność.
 • Tryb noktowizyjny umożliwiający nadzór nawet w ciemności.
 • Kolorowy ekran LCD 2,4 cala zapewniający wyraźny widok.
 • Alarmy wizualne i dźwiękowe w przypadku wykrycia hałasów lub ruchów.
 • Funkcja walkie-talkie do komunikowania się z dzieckiem.
 • Zasięg 300 metrów w otwartej przestrzeni.
 • Akumulator umożliwiający działanie bezprzewodowe.

Dzięki zasięgowi wynoszącemu 300 metrów na otwartej przestrzeni elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel stanowi doskonały wybór dla rodziców, którzy potrzebują nadzorować dziecko zdalnie. Akumulator umożliwia działanie bezprzewodowe, co jest bardzo praktyczne dla rodziców, którzy muszą przemieszczać się po domu, nadzorując równocześnie dziecko.

Obsługa urządzenia

Elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel jest bardzo łatwa do instalacji i obsługi. Najpierw należy umieścić kamerę w pokoju dziecinnym i podłączyć ekran do jednostki głównej. Następnie można obserwować w czasie rzeczywistym ruchy i odgłosy dziecka oraz komunikować się z nim za pomocą funkcji walkie-talkie. Urządzenie posiada funkcję zoom, która pozwala rodzicom na spojrzenie na dziecko z bliska i sprawdzenie, czy śpi spokojnie.

Elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel jest również wyposażona w funkcję lampki nocnej. Rodzice mogą włączać lampkę nocną zdalnie, aby uspokoić dziecko, kiedy obudzi się w nocy lub jeżeli boi się ciemności. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, nawet dla osób, które nie są przyzwyczajone do technologii.

Co zawiera zestaw?

Elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel jest dostarczana z następującymi elementami:

 • Szerokokątna kamera HD.
 • Kolorowy ekran LCD 2,4 cala.
 • Jednostka główna.
 • Wibrująca poduszka.
 • Przewód zasilania.
 • Zasilacz sieciowy.
 • Instrukcja obsługi.

Instrukcja obsługi jest bardzo przejrzysta i szczegółowa. Szczegółowo wyjaśnia sposób instalacji i obsługi urządzenia. Elektroniczna niania Geemarc jest objęta 2-letnią gwarancją zapewniającą spokój ducha w przypadku problemów.

Podsumowanie

Elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel stanowi doskonały wybór dla rodziców, którzy potrzebują pełnego nadzoru nad niemowlęciem. Dzięki szerokokątnej kamerze HD, kolorowemu ekranowi LCD 2,4 cala i funkcji walkie-talkie umożliwia nadzór w czasie rzeczywistym i łatwą komunikację z dzieckiem. Zasięg 300 metrów w otwartej przestrzeni i akumulator sprawiają, że jest to praktyczne urządzenie dla rodziców, którzy muszą przemieszczać się po domu, jednocześnie nadzorując dziecko. Podsumowując, elektroniczna niania wideo Geemarc Amplicall Sentinel to wysokiej jakości, łatwy w obsłudze wyrób, który zapewnia spokój ducha rodzicom.

Gwarancja 24 miesiące

PytaniaZadaj pierwsze pytanie odnośnie tego produktu!


Pytanie o produkcie

*Wymagane pola
(przeczytaj)

Możesz lubić...