Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Dostępność przedsiębiorców

Czy wiesz, że…?

Od 2015 roku każdy lokal przyjmujący klientów ma obowiązek zaopatrzenia się w produkt zapewniający dostępność osobom z niepełnosprawnością.
Spółka Audilo specjalizuje się w usługach B2B w zakresie instalacji i wyposażania sal w pętle indukcyjne na miarę, w zależności od Państwa potrzeb.
Bez względu na to, czy chodzi o wyposażenie stanowiska za ladą, punktowe lub całościowe pokrycie dużej sali, wizytę z przewodnikiem czy ochronę budynku, tu znajdą Państwo wszystko, co potrzebne przedsiębiorcom i instalatorom.

Aktywne filtry

Audilo oferuje montaż wszystkich elementów pozwalających przyjmować osoby niedosłyszące w miejscach publicznych.

Kogo to dotyczy ?
Dostępność dźwiękowa dotyczy wszystkich zawodów — architektów, rzemieślników budowlanych, elektryków, kierownictwo instytucji publicznych (żłobka, szkoły, liceum, urzędu itp.) lub stowarzyszeń.
Dotyczy to również właścicieli sklepów lub przedstawicieli wolnych zawodów, a także wszystkich budynków publicznych: kin, teatrów, kawiarni, hoteli, domów opieki społecznej, domów opieki dziennej itp.

Posiadamy również wszystkie systemy komunikacyjne dla muzeów i sal konferencyjnych umożliwiające przekazywanie informacji.

Nasze działania :
Po zbadaniu potrzeb w zależności od infrastruktury wymagającej wyposażenia przekazujemy kosztorys zawierający wycenę dostosowania do norm dostępności dźwiękowej wraz z planem montażu, zespołem montującym urządzenia i szkoleniami z obsługi sprzętu.

Audilo to 9 lat doświadczeń w dziedzinie dostępności dźwiękowej dla osób fizycznych i firm.
Jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiednie wyposażenie do sal o powierzchni od 50 m2 do największych sal widowiskowych (ponad 3000 m2).

Od opracowania profesjonalnego projektu i instalacji do uruchomienia, przechodząc przez instalację — towarzyszymy Państwu, zapewniając pełną obsługę w celu udostępnienia trwałych instalacji o wysokiej jakości akustycznej.