Dzieci

Dzieci mają wyjątkowo wrażliwy słuch i znacznie mocniej odczuwają wszelkie głośne dźwięki niż dorośli.
Ogólna zasada ostrożności mówi, aby nigdy nie narażać dzieci na hałas powyżej 80 dB.
Na Audilo.com dostępny jest asortyment ochronników słuchu w rozmiarach od noworodka do osoby dorosłej: ochronniki zaprojektowane specjalnie dla niemowląt, słuchawki wygłuszające w żywych kolorach na koncerty (dzięki którym dziecko nie zniknie z oczu) i o specjalnej ergonomii: z delikatnego tworzywa, z ciekawymi logo i kolorystyką, dzięki którym nawet wybredne dzieci łatwiej zaakceptują konieczność noszenia ochronników.

Aktywne filtry

Zatyczki do uszu dla dzieci :

Dni dzieci są bardzo wypełnione, biegają, bawią się, krzyczą, uczestniczą w różnego rodzaju pokazach (sztuczne ognie) itp. Ale w związku z tym, co z ich słuchem ?

Słuch dzieci jest bardzo delikatny i aby go chronić u małych dzieci, producenci zatyczek do uszu pomyśleli o wszystkim.

Dostępny jest szeroki asortyment zatyczek do uszu odpowiednich dla najmłodszych i dostosowanych do różnych sytuacji (pływanie, podróże lotnicze, zastosowania różne).

Produkty te uwzględniają wielkość dziecięcych uszu i zawsze jak najlepiej odpowiadają oczekiwaniom dzieci. W związku z tym zatyczki do uszu dla dzieci są łatwe do wprowadzania do kanału słuchowego i nie powodują u dzieci żadnych niedogodności ani podrażnień.

W ten sposób dzieci są chronione przed hałasami z otoczenia, które mogą szkodzić ich słuchowi. Większość zatyczek oferowanych przez nas do sprzedaży jest wielokrotnego użytku i charakteryzuje się bardzo dobrym tłumieniem.

Zapraszamy do ich odkrycia w Audilo !

Słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt ?

Dzieci również mogą być narażone na bardzo silne hałasy, które mogą powodować utratę słuchu.

Dzieje się tak, na przykład, podczas koncertu, festiwalu, pokazu sztucznych ogni, prac w domu, a nawet podczas spotkania w gronie przyjaciół.

Istnieją dwa rodzaje ochronników słuchu dla dzieci: zatyczki do uszu i słuchawki chroniące przed hałasem.

Słuchawki chroniące przed hałasem pozwolą dobrze chronić uszy dzieci. Proponujemy zatem słuchawki chroniące przed hałasem dla najmłodszych w wieku od urodzenia do 18 miesięcy.

Nazywają się one EMS Earmuff i mają formę opaski (duży wybór kolorów) z dwiema osłonami na uszy dziecka. Nie ma ryzyka, że słuchawki chroniące przed hałasem spowodują nadmierny ucisk na uszy dziecka, ponieważ to rodzice dopasowują opaskę do wielkości głowy.

Słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt są produktem bardzo poszukiwanym, którego zapasy szybko się wyczerpują.

A dla nieco większych dzieci ?

Nasz asortyment słuchawek chroniących przed hałasem dla dzieci jest nieco bardziej zróżnicowany niż asortyment dla niemowląt.

Oferowane przez nas słuchawki dla dzieci nie są opaskami, ale są to sztywne i składane słuchawki chroniące przed hałasem.

Zajmują one bardzo niewiele miejsca i dobrze tłumią hałas docierający do uszu dziecka. Aby dostosować się do potrzeb dzieci, oferujemy słuchawki w różnych kolorach (czarnym, niebieskim, różowym, żółtym, zielonym, białym itp.). Odblaskowe kolory słuchawek umożliwiają łatwe odnalezienie dziecka w tłumie (np. podczas święta muzyki, koncertu, meczu piłkarskiego itp.).

Bezpośrednio po zakupie słuchawki chroniące przed hałasem mogą być nieco ciasne. Jest to normalne, ponieważ są nowe i muszą się nieco rozciągnąć. Aby je rozciągnąć, można umieścić je na noc na książkach, po czym dziecko powinno je nosić bez trudu, bez żadnego ucisku i uciążliwości.