Według zastosowań

Każdy rodzaj zatyczek ma konkretne zastosowanie. Stopery mogą być jednorazowego lub wielokrotnego użytku.
Wszystkie są przebadane pod kątem przydatności w danej sytuacji i wysokich norm jakości, aby chronić Państwa słuch w wystarczającym stopniu.

Podkategorie

 • Muzyka i koncerty

  Zgodnie z wymogami prawa maksymalne natężenie dźwięku w klubach nocnych, z wyjątkiem koncertów, to 105 dB, ale nawet ten poziom hałasu przez 45 minut jest wystarczający do uszkodzenia słuchu!
  Koniecznie należy zadbać o ochronę. W tej kategorii znajdą Państwo nasz wybór zatyczek do uszu dla muzyków z filtrami, produkowanych przez znane marki: Etymotic, Alpine, Macks, Quies, Pacato…

 • Spać nocą

  Głośni sąsiedzi, chrapanie drugiej połówki lub zwyczajna wrażliwość na hałasy z zewnątrz – każdy potrzebuje chronić słuchw czasie snu.
  Spanie ze stoperami umożliwia także głębszy i bardziej regenerujący sen.

 • Transport i samolot

  W tej części znajdą Państwo stopery poprawiające komfort podróżowania: stopery chroniące przed hałasem i wyciszające dźwięki dla pasażerów podróżujących samochodem lub innym środkiem transportu. Mamy także specjalne stopery ochronne do samolotu, z aktywnym zaworem wyrównującym różnicę ciśnień przy starcie i lądowaniu, powodującą uczucie zatkanych uszu, a czasem nawet ból ucha wewnętrznego.

 • Wyścigi samochodowe /...

  Bezpieczny sport motoryzacyjny dzięki ochronnikom słuchu, aktywnym lub pasywnym.
  Umożliwiają rozmowę ze znajomymi przy jednoczesnej ochronie słuchu przed hałasem. Słuchawki radiowe pozwolą zaś oglądać na żywo wyścigi samochodowe takie jak 24h Le Mans, Grand Prix Formuły 1 czy Moto GP i w 100% wczuć się w atmosferę.

 • Działa i wielofunkcyjne

  W tej kategorii znajdą Państwo nasz asortyment zatyczek do ochrony słuchu do wielu zastosowań: silikonowe, z pianki lub plastiku formowanego termicznie, na sztuki lub w dużych opakowaniach – można wybierać spośród ponad 100 różnych rodzajów.
  Mamy najbardziej znane marki zatyczek chroniących przed hałasem: Mack's, Moldex, Peltor, Quies…

 • Polowania i strzelectwo

  W tej kategorii znajdą Państwo ochronniki słuchu pasywne i aktywne – skuteczną ochronę przed bardzo głośnymi dźwiękami.
  Modele ochronników słuchu wyposażone w elektronikę oprócz ochrony słuchu posiadają także funkcję wzmacniania dźwięków z otoczenia.

  Podczas polowania strzały z broni palnej mogą osiągać głośność nawet 160 dB – wystarczającą, aby trwale uszkodzić słuch, jeśli nie nosi się odpowiedniego sprzętu ochronnego.
  W Audilo znajdą Państwo największy wybór środków ochrony słuchu na polowanie, po najlepszych cenach.

 • Stopery do uszu dla...

  W czasie jazdy na motorze poziom hałasu może być niebezpieczny dla uszu już przy jeździe przez 30 minut z prędkością 80 km/h.
  Ochrona jest tu ważna i lepiej nie polegać na byle jakich zatyczkach.
  W tej kategorii znajduje się asortyment zatyczek chroniących przed hałasem w czasie jazdy na motocyklu, z filtrami pozwalającymi stłumić szum wiatru, ale zachowującymi dźwięk motoru i ruchu ulicznego, aby chroniąc się pozostać bezpiecznym.

 • Stopery do uszu do...

  Dla niektórych osób kąpiel w wodzie nie zawsze wiąże się z przyjemnością: woda w kanale słuchowym może powodować podrażnienia lub uczucie zatkania ucha.
  Jeśli woda nie zostanie prawidłowo usunięta z przewodu słuchowego, można nabawić się stanu zapalnego, a w najgorszym przypadku – zakażenia i zapalenia ucha zewnętrznego.
  Przy wrażliwych uszach taka ochrona jest więc niezbędna dla zdrowa.
  W tej sekcji znajdą Państwo opaski pływackie na uszy oraz jednorazowe stopery z silikonu lub wielorazowe z plastiku formowanego termicznie.

Aktywne filtry