Wg kategorii

Środki ochrony słuchu zależą od indywidualnej budowy ucha i wieku użytkownika – tu znajdą Państwo wybór ochronników słuchu zarówno dla niemowląt, jak i dorosłych.

Podkategorie

 • Małe dziecko (0-18...
 • Dzieci

  Dzieci mają wyjątkowo wrażliwy słuch i znacznie mocniej odczuwają wszelkie głośne dźwięki niż dorośli.
  Ogólna zasada ostrożności mówi, aby nigdy nie narażać dzieci na hałas powyżej 80 dB.
  Na Audilo.com dostępny jest asortyment ochronników słuchu w rozmiarach od noworodka do osoby dorosłej: ochronniki zaprojektowane specjalnie dla niemowląt, słuchawki wygłuszające w żywych kolorach na koncerty (dzięki którym dziecko nie zniknie z oczu) i o specjalnej ergonomii: z delikatnego tworzywa, z ciekawymi logo i kolorystyką, dzięki którym nawet wybredne dzieci łatwiej zaakceptują konieczność noszenia ochronników.

 • Dorosły
 • Stopery do uszu

  Audilo to specjalista ds. niedrogich zatyczek do uszu we Francji. Posiadamy na stanie ok. 1000 różnych wersji zatyczek do uszu.

  Aby pomóc Państwu wybrać stopery najlepiej dostosowane do potrzeb, zacznijmy od wybrania poszukiwanego zastosowania (muzyka, pływanie, majsterkowanie lub sen).
  Następnie wybiera się pożądany stopień tłumienia – od prostych jednorazowych stoperów z pianki po środki ochrony słuchu wielokrotnego użytku, z wymiennymi filtrami.
  Proponujemy stopery chroniące przed wodą, do jazdy na motorze, na polowanie, na wydarzenia muzyczne, czy też dla spokojnego snu.

 • Ochrona przed hałasem

  Nasze uszy mogą ucierpieć, jeśli narażone są na wysoki poziom decybeli lub przebywanie w hałaśliwym otoczeniu. Proponujemy rozwiązania ochrony przed hałasem, które przyniosą ulgę.
  Rodzimy się z określoną rezerwą słuchu, o którą trzeba naprawdę dbać.
  W Audilo oferujemy środki ochrony słuchu tłumiące hałas, dla osób w każdym wieku: niemowląt, dzieci i dorosłych.

 • Ochrona słuchu na miarę

  Środki ochrony słuchu na miarę, stopery do uszu wykonane z odlewu, dostosowane są do kształtu przewodu słuchowego dla największego komfortu i idealnej izolacji akustycznej. Świetnie nadają się do kilku zastosowań – można wybrać rodzaj swojego stopera

 • Ochronniki słuchu

  Retrouvez notre gamme ultra complète de casque anti bruit.

  Les casques anti bruit tout âge : de la naissance à 18 mois avec les casques bandeaux Earmuff vous apporteront entière satisfaction.
  Pour les enfants vous apprécierez les casques EDZ Kidz et les casques anti bruit Peltor Kids.
  Pour les adultes, que ce soit pour les travaux, bricoler, la concentration ou le sommeil nous proposons des casques anti bruit avec des formes variées et différents niveaux d'atténuation de 20 dB jusqu'à 37dB.
  La gamme 3M avec Peltor, Moldex vous protégera des sons dangereux. Pour les professionnels, écoles et les gros volumes nous avons des prix spécifiques.

Aktywne filtry