Wg kategorii

Środki ochrony słuchu zależą od indywidualnej budowy ucha i wieku użytkownika – tu znajdą Państwo wybór ochronników słuchu zarówno dla niemowląt, jak i dorosłych.

Podkategorie

 • Małe dziecko (0-18...
 • Dzieci

  Dzieci mają wyjątkowo wrażliwy słuch i znacznie mocniej odczuwają wszelkie głośne dźwięki niż dorośli.
  Ogólna zasada ostrożności mówi, aby nigdy nie narażać dzieci na hałas powyżej 80 dB.
  Na Audilo.com dostępny jest asortyment ochronników słuchu w rozmiarach od noworodka do osoby dorosłej: ochronniki zaprojektowane specjalnie dla niemowląt, słuchawki wygłuszające w żywych kolorach na koncerty (dzięki którym dziecko nie zniknie z oczu) i o specjalnej ergonomii: z delikatnego tworzywa, z ciekawymi logo i kolorystyką, dzięki którym nawet wybredne dzieci łatwiej zaakceptują konieczność noszenia ochronników.

 • Dorosły
 • Stopery do uszu

  Audilo to specjalista ds. niedrogich zatyczek do uszu we Francji. Posiadamy na stanie ok. 1000 różnych wersji zatyczek do uszu.

  Aby pomóc Państwu wybrać stopery najlepiej dostosowane do potrzeb, zacznijmy od wybrania poszukiwanego zastosowania (muzyka, pływanie, majsterkowanie lub sen).
  Następnie wybiera się pożądany stopień tłumienia – od prostych jednorazowych stoperów z pianki po środki ochrony słuchu wielokrotnego użytku, z wymiennymi filtrami.
  Proponujemy stopery chroniące przed wodą, do jazdy na motorze, na polowanie, na wydarzenia muzyczne, czy też dla spokojnego snu.

 • Ochronniki słuchu

  Znajdź naszą pełną ofertę słuchawek z redukcją hałasu.

  Słuchawki z redukcją hałasu dla wszystkich grup wiekowych: od urodzenia do 18 miesięcy ze słuchawkami Earmuff dadzą Ci pełną satysfakcję.

  Dla dzieci docenisz słuchawki EDZ Kidz i Peltor Kids z redukcją szumów.

  Dla dorosłych, do pracy, majsterkowania, koncentracji czy snu, oferujemy słuchawki redukujące hałas o różnych kształtach i różnych poziomach tłumienia od 20dB do 37dB.

  Asortyment 3M z Peltor, Moldex ochroni Cię przed niebezpiecznymi dźwiękami. Dla profesjonalistów, szkół i dużych ilości mamy konkretne ceny.

Aktywne filtry