Lista produktów marki Peltor

Ochronniki słuchu - Peltor

Peltor zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie sprzętu do komunikacji oraz ochrony głowy i twarzy.

Ponad pięćdziesiąt lat doświadczenia w opracowywaniu i produkcji sprzętu do ochrony słuchu zapewniło nam prowadzenie w branży pod względem bezpieczeństwa, komfortu i estetyki.

Wśród naszych innowacji wiele jest takich bezpośrednio wynikających z naszej zdolności słuchania użytkowników. Ich doświadczenia i nasza fachowa wiedza razem tworzą niepokonaną kombinację wspierającą naszą ambicję tworzenia bezpiecznych i stymulujących przestrzeni pracy.

Jako członek międzynarodowej grupy 3M Peltor ma dostęp do znacznych zasobów badań i rozwoju. Nasi klienci to specjaliści branży produkcyjnej, wojskowej, lotniczej, leśno-rolniczej oraz sportów zmotoryzowanych.

Poprzez skupienie na funkcjonalności i designie tworzymy złożone rozwiązania do komunikacji zapewniające komfort, bezpieczeństwo i przyjemne użytkowanie. Nasze produkty mają za zadanie nie tylko chronić użytkownika, ale także ułatwić komunikację między pracownikami.

Peltor to idealne rozwiązanie dla prawdziwych profesjonalistów.

Ochronniki słuchu marki Peltor

Peltor posiada trzy serie ochronników słuchu : Peltor Optime 1, 2 ,3; Peltor X1A, X2A, X3A, X4A, X5A oraz Peltor WS.

Peltor Optime :

Seria Peltor Optime to ochronniki słuchu co do zasady przeznaczone na place budowy, o bardzo wysokim tłumieniu hałasu.
Te ochronniki mają zaokrąglone kształty i regulację rozmiaru, aby dobrze leżały na głowie użytkownika.

Peltor X :

Ochronniki słuchu serii Peltor X przeznaczone są zwłaszcza dla osób regularnie korzystających z tej formy ochrony słuchu.
Kształt pałąka jest raczej spłaszczony, dzięki czemu solidnie trzyma się głowy, a tworzywo, z którego jest wykonany, nie podrażnia skóry podczas noszenia ochronników wokół szyi.

Ochronniki wykonane są z przyjemnego w dotyku plastiku.
Ochronniki Peltor Optime i Peltor X mają zbliżone walory użytkowe – wszystko zależy od żądanego poziomu tłumienia i wybranego modelu.

Peltor WS :

To ochronniki słuchu Peltor segmentu premium, zwane aktywnymi, posiadające wiele funkcji elektronicznych (radio, Bluetooth, rozmowa przez telefon, wzmocnienie dźwięków, odcięcie dźwięków, itd.…). Modele różnią się od siebie dostępnymi funkcjami.

Są to wydajne ochronniki wysokiej jakości – w testach przeprowadzonych w Audilo zrobiły na nas ogromne wrażenie.