Domotyka

Podkategorie

 • Dzwonki | Alarmy...

  Tu znajdą Państwo dzwonki do drzwi oraz alarmy do wszelkich zastosowań: telefon, błyskanie światłem przy drzwiach, a nawet wykrywanie dymu czy porzuconych obiektów.
  Mocne alarmy świetlne można wyposażyć w systemy wibracji dla jeszcze większej skuteczności i spokoju umysłu.

 • Inteligentny odkurzacz
 • Wibrujące zegarki i...

  U nas znajdą Państwo budziki ze wzmocnieniem dźwięku, błyskiem światła i wibrującą poduszką, które zapewnią spokojną pobudkę.
  Zegarki z wibracjami umożliwiają zaprogramowanie do 12 alarmów dziennie – idealne do pilnowania stałych godzin przyjmowania leków.
  Posiadamy w sprzedaży wybrane budziki Amplicomms i Sonic Alert (Geemarc) oraz zegarki VibraLite i Serene.

 • Magnetyczna pętla...

  Pętla indukcyjna (ze wzmocnieniem dźwięku) pozwala osobie słabosłyszącej słyszeć wzmocniony dźwięk bezpośrednio przez aparat słuchowy, jeśli jest on wyposażony w przełącznik „T”.

  Pętlę można zainstalować w domu, na przykład na telewizorze, a także w miejscach publicznych (stanowiska obsługi, recepcje…).
  U nas znajdą Państwo wybór pętli indukcyjnych do wszelkich zastosowań: telefon, telewizor, punkty przyjmowania interesantów, nagłośnienie sal…

 • Elektroniczne nianie z...

  Na Audilo.com znajdą Państwo asortyment elektronicznych niań z wibracjami, również z funkcją wideo, aby zapewnić Państwu spokojną opiekę nad dzieckiem. Mamy najbardziej znane marki: Geemarc (Francja), Amplicomms (Niemcy), a także Philips (Holandia) i bardzo znane systemy Lisa (Humantechnik).

 • Dostępność...

  Czy wiesz, że…?

  Od 2015 roku każdy lokal przyjmujący klientów ma obowiązek zaopatrzenia się w produkt zapewniający dostępność osobom z niepełnosprawnością.
  Spółka Audilo specjalizuje się w usługach B2B w zakresie instalacji i wyposażania sal w pętle indukcyjne na miarę, w zależności od Państwa potrzeb.
  Bez względu na to, czy chodzi o wyposażenie stanowiska za ladą, punktowe lub całościowe pokrycie dużej sali, wizytę z przewodnikiem czy ochronę budynku, tu znajdą Państwo wszystko, co potrzebne przedsiębiorcom i instalatorom.

Aktywne filtry