Dobre samopoczucie

Podkategorie

 • Biały szum

  Terapia dźwiękiem to naturalny i skuteczny sposób na ulgę i relaks. Dźwiękoterapię często wykorzystuje się w leczeniu szumów usznych przy użyciu generatora dźwięków i białego szumu. Mniej znane zastosowanie dźwiękoterapii to ułatwienie zasypiania i snu.

 • Lampa Antydepresyjna

  Od czego zacząć fototerapię?

  Wielu z nas cierpi na depresję, sezonowe zaburzenia afektywne i inne zaburzenia nastroju. Fototerapia jest doskonałym sposobem na łagodzenie objawów tych zaburzeń, regulując sen i dobowy rytm organizmu.

  1. Liczne osoby odczuwają stany depresyjne bez wyraźnej przyczyny, co w dłuższym okresie może wywoływać zaburzenia zdrowia psychicznego. Stan taki jest nazywany większym zaburzeniem depresyjnym (MDD).
  2. Należy pamiętać, że niektóre osoby mogą być zdeprymowane, ponieważ cierpią na inną chorobę, taką jak choroba dwubiegunowa lub depresja poporodowa.
  3. Fototerapię można zastosować jako naturalne, bezpieczne i skuteczne leczenie antydepresyjne.
  4. Ekspozycja na działanie światła słonecznego i innych rodzajów światła wyzwala procesy chemiczne w organizmie i pomaga w zachowaniu pobudzenia.
 • Nawilżacz powietrza
 • Szumy uszne

  Szumy uszne po wystąpieniu bodźca wyzwalającego mogą czasem przybrać postać przewlekłą i dokuczać na co dzień.
  Niektórym ludziom udaje się funkcjonować pomimo szumów, ale dla innych stanowią one poważny problem.
  W tym dziale przedstawiamy różne dostępne na rynku sposoby na szumy uszne, od prostej dźwiękoterapii (generator dźwięków i CD z białym szumem) po bardziej złożone sposoby leczenia szumów usznych (ze szwajcarskiego laboratorium Tinnitools), które udostępniamy do wynajęcia.
  Większość rozwiązań zalecanych przez otolaryngologów do zmniejszania uciążliwości szumów usznych ma postać generatorów dźwięku lub preparatów w sprayu.

  Zapraszamy na testy naszych rozwiązań – chętnie Państwa wysłuchamy.

 • Środek nasenny
 • Dyfuzor do olejków

Aktywne filtry