Filtruj według

Marka

Marka

Opakowanie

Opakowanie

Dostępność

Dostępność

Baterie do aparatów słuchowych 312

Audilo jest najbardziej przystępnym cenowo specjalistą od aparatów słuchowych od 2008 roku.

Baterie do aparatów słuchowych 312 to specjalne baterie stosowane w aparatach słuchowych. Są małe, okrągłe i przeznaczone wyłącznie do aparatów słuchowych. Dlatego też baterie 312 mają krótką żywotność i muszą być wymieniane pod koniec okresu użytkowania. Żywotność baterii do aparatów słuchowych zależy od wielu czynników, takich jak jakość baterii, używany aparat słuchowy i marka baterii. Dlatego konieczne jest, aby użytkownicy zawsze nosili przy sobie zapasowe baterie.

Aktywne filtry

Baterie 312 do aparatów słuchowych są brązowe, a kolor baterii do poszczególnych aparatów słuchowych różni się w zależności od modelu.

Baterie do aparatów słuchowych 312: Baterie te mogą być używane w niektórych wewnątrzusznych aparat słuchowy i niektórych małych urządzeniach zausznych. Chociaż jest tak cienki jak baterie do aparatów słuchowych 312, ma większą powierzchnię, ale nadal jest stosunkowo mały, dzięki czemu może być używany zarówno w małych urządzeniach zausznych, jak i dousznych. W ten sposób komora baterii urządzeń zausznych może być cieńsza i zapewnia bardziej estetyczny wygląd. Najpopularniejsze marki baterii do aparatów słuchowych 312 to Audilo, Duracell, Rayovac, EarPower i PowerOne.

Jak działają baterie do aparatów słuchowych?


Baterie do aparatów słuchowych 312, systemy cynkowo-powietrzne, działają na prostej zasadzie: powietrze dostaje się przez otwory w powierzchni baterii i reaguje z cynkiem wewnątrz.

Wynikiem tej reakcji chemicznej jest energia potrzebna do działania aparat słuchowy. Aby zapewnić, że reakcja zachodzi wtedy, gdy jest potrzebna, otwory są fabrycznie uszczelniane kolorową folią ochronną nad beterie 312 (znaną również jako nakładka).

Folia ochronna zapobiega przedostawaniu się powietrza do otworów i reakcji z cynkiem. Po usunięciu folii i włożeniu baterie do aparatu słuchowego może wystąpić opóźnienie w przywróceniu zasilania, w zależności od używanej baterii. Po usunięciu folii nawet ponowne jej włożenie nie może zapobiec normalnemu samorozładowaniu. Dlatego zalecamy usunięcie folii ochronnej z baterii aparat słuchowy przed jej użyciem.


Jak prawidłowo przechowywać baterie do aparatów słuchowych?


Gdy baterie do aparatów słuchowych 312 nie są używane, należy je przechowywać w miejscu, które nie jest ani zbyt zimne, ani zbyt ciepłe; idealna jest średnia temperatura pokojowa. Ważne jest również, aby folia ochronna nie była uszkodzona, w przeciwnym razie bateria 312 może reagować z powietrzem, tj. będzie aktywowana, nawet jeśli jej nie używasz, tj. będzie zużywać energię.

Gdzie mogę znaleźć baterie do aparatów słuchowych?

Audilo jest specjalistą w dziedzinie niedrogich baterii do aparat słuchowy od 2008 roku. Aby odkryć inne produkty, przejdź tutaj, gdzie znajdziesz również różne baterie do aparatów słuchowych.