Filtruj według

Poziom tłumienia

Poziom tłumienia

Zastosowanie

Zastosowanie

Kategoria

Kategoria

Dostępność

Dostępność

Typ

Typ

Ochronniki słuchu

Oto nasza bogata oferta ochronników słuchu.

Ochronniki słuchu dla osób w każdym wieku: dla dzieci w wieku do 18 miesięcy oferujemy ochronniki na pałąku EarMuff, które są gwarancją satysfakcji.
Dla dzieci starszych niż 18 miesięcy polecamy ochronniki EDZ Kidz oraz ochronniki słuchu Peltor Kids.
Dla dorosłych proponujemy ochronniki w różnych formach i o różnych poziomach tłumienia – od 20 do 37 dB, przydatne przy okazji remontu, majsterkowania, dla koncentracji lub komfortowego snu.
Ochronę przez niebezpiecznym hałasem zapewni gama produktów firm 3M, Peltor i Moldex.Mamy również specjalne ceny dla przedsiębiorców, szkół i na duże zamówienia.

Aktywne filtry

Słuchawki chroniące przed hałasem skutecznie chronią przed silnymi hałasami.

Słuchawki chroniące przed hałasem są dostępne w Audilo dla wszystkich i chronią przed sąsiadami, podczas majsterkowania lub rekreacji. Osłony ze skuteczną pianką izolacyjną zapobiegają przedostawaniu się dźwięków do kanału słuchowego i uszkodzeniom błony bębenkowej. Można wybrać słuchawki chroniące przed hałasem najbardziej odpowiednie dla danego wieku (słuchawki dla niemowląt, dzieci lub dorosłych) lub w zależności od rozmiarów i aktywności.

Zgadza się, istnieją ochronniki słuchu dostosowane do każdego wieku, nawet dla niemowląt. Ich poziomy tłumienia zależą oczywiście od rodzaju słuchawek chroniących przed hałasem i zamierzanego użycia.

Słuchawki chroniące przed hałasem na polowanie nie będą miały takich samych charakterystyk jak słuchawki chroniące przed hałasem do pracy na budowie.

Dlatego wybór słuchawek chroniących przed hałasem jest tak duży.
Sami muszą Państwo znaleźć ochronnik słuchu, który najlepiej odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Wybór spośród różnych poziomów tłumienia hałasu, słuchawek składanych, profesjonalnych słuchawek chroniących przed hałasem itp. może okazać się trudny.