Filtruj według

Poziom tłumienia

Poziom tłumienia

Zastosowanie

Zastosowanie

Kategoria

Kategoria

Dostępność

Dostępność

Typ

Typ

Cena

Cena

  • 99,00 zł - 139,00 zł

Marka

Marka

Typ słuchawek

Typ słuchawek

Ochronniki słuchu

Znajdź naszą pełną ofertę słuchawek z redukcją hałasu.

Słuchawki z redukcją hałasu dla wszystkich grup wiekowych: od urodzenia do 18 miesięcy ze słuchawkami Earmuff dadzą Ci pełną satysfakcję.

Dla dzieci docenisz słuchawki EDZ Kidz i Peltor Kids z redukcją szumów.

Dla dorosłych, do pracy, majsterkowania, koncentracji czy snu, oferujemy słuchawki redukujące hałas o różnych kształtach i różnych poziomach tłumienia od 20dB do 37dB.

Asortyment 3M z Peltor, Moldex ochroni Cię przed niebezpiecznymi dźwiękami. Dla profesjonalistów, szkół i dużych ilości mamy konkretne ceny.

Aktywne filtry

Słuchawki chroniące przed hałasem skutecznie chronią przed silnymi hałasami.

Słuchawki chroniące przed hałasem są dostępne w Audilo dla wszystkich i chronią przed sąsiadami, podczas majsterkowania lub rekreacji. Osłony ze skuteczną pianką izolacyjną zapobiegają przedostawaniu się dźwięków do kanału słuchowego i uszkodzeniom błony bębenkowej. Można wybrać słuchawki chroniące przed hałasem najbardziej odpowiednie dla danego wieku (słuchawki dla niemowląt, dzieci lub dorosłych) lub w zależności od rozmiarów i aktywności.

Zgadza się, istnieją ochronniki słuchu dostosowane do każdego wieku, nawet dla niemowląt. Ich poziomy tłumienia zależą oczywiście od rodzaju słuchawek chroniących przed hałasem i zamierzanego użycia.

Słuchawki chroniące przed hałasem na polowanie nie będą miały takich samych charakterystyk jak słuchawki chroniące przed hałasem do pracy na budowie.

Dlatego wybór słuchawek chroniących przed hałasem jest tak duży.
Sami muszą Państwo znaleźć ochronnik słuchu, który najlepiej odpowiada Państwa oczekiwaniom.

Wybór spośród różnych poziomów tłumienia hałasu, słuchawek składanych, profesjonalnych słuchawek chroniących przed hałasem itp. może okazać się trudny.