O słuchu

Audilo to specjalista do spraw słuchu działający w internecie od 2008 r. Jesteśmy pierwszym hurtowym sprzedawcą baterii do aparatów słuchowych we Francji.

Dajemy możliwość oszczędzania na kosztach baterii do aparatów słuchowych i akcesoriach zużywalnych. W Audilo znajdą Państwo szeroki wybór najlepszych na świecie baterii do aparatów słuchowych (EarPower, Rayovac, Energizer, PowerOne, Duracell Activair).
Oferujemy wszelkie niezbędne produkty przydatne w pielęgnacji aparatów słuchowych (czyszczenia aparatów zausznych i suszenia aparatów wewnątrzusznych).
Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty współpracujących z nami dyplomowanych audioprotetyków.

Podkategorie

 • Baterie do aparatów...

  Audilo to specjalista ds. słuchu i niskich cen od 2008 roku. Znajdą u nas Państwo wybór baterie do aparatów słuchowych najlepszych marek: Rayovac Advanced Extra (produkowane w USA), Earpower (producent: Zenipower), PowerOne (produkowane w Niemczech), Duracell Activair (produkowane w Niemczech) oraz akumulatory PowerOne do aparatów słuchowych. Wszystkie baterie są kompatybilne z aparatami słuchowymi. Do celów refundacji baterii do aparatów słuchowych Audilo udostępnia na Państwa wniosek kartę leczenia obowiązującą dla 1 lub 2 aparatów słuchowych.

 • Aparat słuchowy

  Oto nasza oferta produktów do pielęgnacji aparatów słuchowych.
  Regularne czyszczenie i osuszanie Państwa aparatów słuchowych pozwala sporo wydłużyć okres eksploatacji aparatów zausznych lub wewnątrzusznych.
  Aparaty należy regularnie czyścić ściereczką, sprayem ze szczoteczką lub za pomocą tabletek musujących (do końcówek).
  Tabletki osuszające usuwają wilgoć z aparatów słuchowych.

 • Komfort słyszenia

  Seniorom lub osobom z ubytkiem słuchu Audilo proponuje mnogość akcesoriów poprawiających lub wzmacniających słuch na co dzień.
  Wzmacniacze słuchu dają dodatkowy komfort słyszenia na co dzień.
  Słuchawki bezprzewodowe do telewizora, marki Sennheiser, Geemarc i Amplicomms, a także produkty takie jak: dzwonek do drzwi ze wzmocnieniem (+95dB), wibrujące budziki ze wzmocnieniem, wibrujący alarm przeciwpożarowy dla seniorów i pętle indukcyjne dla osób słabosłyszących.

 • Promocja na sprzęt...

  Co miesiąc proponujemy nowe produkty ze zniżką, aby spełniać Państwa oczekiwania przystępnych cen. Polecamy sprawdzanie tej strony co miesiąc, aby skorzystać z naszych atrakcyjnych przecen.

 • Osoba słabosłysząca

  Kategoria Osoba słabosłysząca : Akcesoria i narzędzia ułatwiające życie osobom z zaburzeniami słuchu.

  U nas znajdą Państwo zegarki i budziki z wibracjami, elektroniczne nianie z wibracjami, pętle indukcyjne, a także dzwonki do drzwi i alarmy z funkcją błysku.

Aktywne filtry

Jak optymalizować żywotność baterii do aparatów słuchowych ?

Żywotność baterii do aparatów słuchowych zmienia się w zależności od różnych kryteriów, z których pierwszym jest poziom wzmacniania dźwięku przez aparat i liczba godzin użytkowania (a także otoczenie dźwiękowe). W związku z tym na żywotność baterii do aparatu słuchowego wpływać mogą liczne czynniki. Oto kilka prostych porad pozwalających na uzyskanie optymalnej żywotności :

 • Baterie do aparatów słuchowych należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze otoczenia, ani zbyt wysokiej, ani zbyt niskiej (nie w lodówce). Pod wpływem ciepła, po wyjęciu języczka baterii do aparatu słuchowego, może pozostać niewielka resztka kleju uniemożliwiająca przepływ powietrza przez baterię. Aby dobrze wyczyścić tę część, można przetrzeć baterię szmatką.
 • Nie należy wyjmować języczka baterii do aparatu słuchowego, jeżeli bateria nie będzie używana, a po wyjęciu języczka poczekać 1 min przed rozpoczęciem używania baterii do aparatu słuchowego.
 • Aby uniknąć zwarć, nie przechowywać baterii do aparatu słuchowego w kontakcie z elementami metalowymi.
 • Szufladę baterii do aparatu słuchowego należy otwierać, kiedy aparat nie jest używany.

Stosując się do tych porad, baterie do aparatów słuchowych można utrzymywać w dobrym stanie przez dłuższy czas i zapewnić dłuższe działanie aparatu. W celu porównania żywotności baterii do aparatów słuchowych należy jednak pamiętać o zachowaniu takich samych warunków (temperatura i otoczenie).

Ponieważ istnieją liczne marki baterii do aparatów słuchowych, wybór marki stanowi również kryterium rozstrzygające dla żywotności baterii do aparatu słuchowego.
Produkowane w Anglii baterie do aparatów słuchowych Rayovac są najczęściej sprzedawane we Francji, natomiast pochodzące z Niemiec baterie do aparatów słuchowych Powerone mają wyjątkową żywotność.
Earpower to marka baterii do aparatów słuchowych produkowanych przez firmę Zenipower, a marka Duracell Activair jest również produkowana w Niemczech.
Aby sobie pomóc w wyborze, nie należy wahać się testować różnych marek baterii znajdujących się w naszych zestawach próbnych (1 plakietka każdej marki).

Warto wiedzieć : Od 2015 roku baterie do aparatów słuchowych w Europie są całkowicie wolne od rtęci (mercury free), a zatem każdy producent przygotowuje i dostosowuje swoje narzędzia produkcyjne w taki sposób, aby spełnić zapotrzebowanie rynku.