Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Czyszczenie uszu

Audilo oferuje kompleksową gamę rozwiązań do higieny uszu.
U nas znajdą Państwo produkty zapobiegające podrażnieniom kanału słuchowego, takie jak delikatny olejek migdałowy, a także spraye do delikatnego czyszczenia uszu.
W Audilo znajdziemy najbardziej znane marki: spraye Audispray dla dzieci i dorosłych oraz roztwory Quies Docuspray i Doculyse.
Właściwa higiena ucha na co dzień ma duże znaczenie w kontekście hałasu i zanieczyszczeń w dużych miastach, a dobry słuch zależy także od dobrej higieny.

Aktywne filtry

Aby dbać o higienę uszu, istnieją inne produkty niż patyczki z wacikami !

Często myślimy, że ucho można prawidłowo wyczyścić za pomocą suchego lub wilgotnego patyczka z wacikiem.
Istnieją jednak produkty, które umożliwiają dogłębne czyszczenie i pozwalają chronić słuch. 
Ponieważ firma Audilo specjalizuje się w dziedzinach związanych ze słuchem, chcemy Państwu przedstawić lub przypomnieć produkty, które faktycznie pozwolą bezpiecznie czyścić uszy. 

Aerozole :

Dbałość o zachowanie zdrowia i czystości uszu zaczyna się od najmłodszych lat. Dlatego istnieją aerozole do czyszczenia uszu dla dorosłych, dzieci i niemowląt.

Markami stanowiącymi punkt odniesienia w dziedzinie higieny uszu są Audispray i Quies. Produkty te są stosowane nawet jako alternatywa dla patyczków z wacikami.

Ponieważ niektóre osoby źle znoszą skutki patyczka z wacikiem w kanale słuchowym, najlepszym rozwiązaniem zamiennym są aerozole.

Produkty te umożliwiają usuwanie woskowiny, podczas gdy patyczek z wacikiem usuwa jej część, a z części wciśniętej głębiej tworzy rodzaj małego korka z woskowiny. 

Patyczki do czyszczenia uszu : 

Nigdy nie braknie zwolenników patyczków z wacikiem, ale należy wiedzieć, że istnieją inne rodzaje patyczków z wacikiem, które nazywają się patyczkami do czyszczenia uszu.

Różnica między patyczkami z wacikiem a patyczkami do czyszczenia uszu 

Patyczki z wacikiem są jednorazowe, natomiast patyczki do czyszczenia uszu są metalowe, a w związku z tym wielokrotnego użytku, co pozwala na usuwanie woskowiny z uszu łatwiej niż za pomocą zwykłego patyczka z wacikiem.
Metalowy patyczek do czyszczenia uszu ma kształt wklęsły i zakrzywiony. Można zatem łatwo usuwać woskowinę i dzięki jego wklęsłemu kształtowi unikać powstawania korków z woskowiny.

Swoją drogą, marka Quies dobrze to zrozumiała i proponuje kompromis między metalowym patyczkiem do czyszczenia uszu a patyczkiem z wacikiem.

Patyczki takie nazywają się Otospoon i mają jeden koniec z wacikiem (jak patyczek z wacikiem) a drugi koniec w kształcie miseczki (jak patyczek do czyszczenia uszu); produkty te są jednorazowe.

Czy istnieją inne produkty do higieny uszu ?

Rzeczywiście proponujemy inne produkty, które można nazwać produktami pielęgnacyjnymi, takie jak żel pielęgnacyjny Cedis do kanału słuchowego itp.

Posiadamy również inne produkty pomagające osobom cierpiącym na szumy w uszach w ich osłabianiu.