Ochrona słuchu

Nasze otoczenie akustyczne potrafi być głośne – warto pomagać sobie środkami ochrony słuchu.

W większości przypadków nie zdajemy sobie sprawy, że dany dźwięk może być groźny dla zdrowia, a niełatwo samemu oszacować poziom decybeli.
W Audilo chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na różne poziomy dźwięku i zaproponować niedrogie rozwiązania: Ochronniki słuchu podstawowe lub aktywne, stopery jednorazowe lub na miarę – wybierając spośród około setki propozycji na pewno znajdą Państwo odpowiednie dla siebie środki ochrony słuchu.

Podkategorie

 • Według zastosowań

  Każdy rodzaj zatyczek ma konkretne zastosowanie. Stopery mogą być jednorazowego lub wielokrotnego użytku.
  Wszystkie są przebadane pod kątem przydatności w danej sytuacji i wysokich norm jakości, aby chronić Państwa słuch w wystarczającym stopniu.

 • Promocja na środki...

  Rozwiązanie ochrony słuchu odpowiednie dla siebie znajdą Państwo wśród różnych produktów promocyjnych. Ta strona jest co miesiąc aktualizowana o nowe promocje na kolejne produkty.

 • Wg kategorii

  Środki ochrony słuchu zależą od indywidualnej budowy ucha i wieku użytkownika – tu znajdą Państwo wybór ochronników słuchu zarówno dla niemowląt, jak i dorosłych.

Aktywne filtry

Ochronniki słuchu i słuchawki chroniące przed hałasem

Słuch należy do kapitału zdrowotnego otrzymanego przy urodzeniu, który zmienia się i z którego korzysta się przez całe życie. Przedłużone narażenie na silne hałasy i niektóre poziomy dźwięku może powodować uszkodzenie uszu i utratę słuchu. Zapewniamy rozwiązania chroniące słuch i umożliwiające pełne korzystanie z wszystkich momentów życia. Proponujemy produkty tłumiące różnorodne hałasy od wieku niemowlęcego, przez dzieciństwo do dorosłości.

Należy pamiętać, że ochrony przed hałasem mogą potrzebować nie tylko dorośli. Również dzieci mogą odczuwać niedogodności związane z hałasem lub cierpieć na zaburzenia słuchu. Dlatego proponujemy odpowiednie produkty, zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych (np.: Earmuff, Alpine, Audilo Kid itp.). . Ponieważ utrata słuchu jest nieodwracalna, ochrony nie należy odkładać do momentu, kiedy ona nastąpi.

Proponujemy odpowiednie zatyczki do uszu (z różnymi rodzajami filtrów do różnych zastosowań) do użytku podczas rekreacji, w pracy, dla muzyków lub innych codziennych czynności.

W miarę upływu czasu firma Audilo wyspecjalizowała się w sprzedaży produktów tłumiących hałas, takich jak słuchawki chroniące przed hałasem i zatyczki do uszu. Obecnie posiadamy największy wybór ochronników słuchu w Europie. W dziedzinie tej specjalizujemy się od 2008 roku i proponujemy ponad 200 produktów chroniących przed hałasem.

Zatyczki do uszu umożliwiają dyskretną ochronę słuchu w różnych sytuacjach (np. podczas snu, słuchania muzyki, majsterkowania, polowań, jazdy motocyklem lub pływania). Zapewniamy wybór spośród najbardziej renomowanych marek międzynarodowych (3M, Peltor, Alpine, Moldex).

Poziom wyciszania dźwięku zapewniany przez ochronniki słuchu zmienia się w zależności od materiału :

 • Słuchawki chroniące przed hałasem: poziom tłumienia dźwięku od 26 decybeli do maksymalnie 37 decybeli.
 • Zatyczki do uszu: poziom tłumienia dźwięku od 18 decybeli do maksymalnie 39 decybeli.
 • Aby zapewnić najwyższy poziom ochrony, można łączyć zatyczki do uszu ze słuchawkami chroniącymi przed hałasem.

Audilo proponuje nowe i innowacyjne rozwiązania (np. słuchawki chroniące przed hałasem dla niemowląt) za niskie ceny i w licznych promocjach. Zachęcamy do zasięgnięcia naszej porady w doborze ochronników słuchu i zakupów w Internecie lub naszym paryskim sklepie w 9. dzielnicy.